Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha a párom elmegy fürdeni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom elmegy fürdeni, majd megtörölközik, a fehér törölköző csupa fekete lesz..Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Nem azért megyünk fürdeni, hogy tiszták legyünk?🤔

Vagy most mivan?😵🤯


Hogyan hívjam fel erre a figyelmét, hogy ne legyen sértő?

Vagy nyugodtan legyen sértő, mert ez full igénytelenség?

Elment az együttléttől is a kedvem..


Help


2022. márc. 24. 22:10
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

A felső mondatom a 7# nek szól.


8# ezek után kicsit félnék megtudni hogyan tisztálkodik..

Ez most nagyon bennem maradt.

2022. márc. 24. 22:45
 12/31 anonim ***** válasza:
97%

9!

Milyen poén? :D

Nálunk szuper előjáték szokott lenni, hogy elmegyünk közösen fürdeni. Meztelenül megfürdetjük egymást, simogatjuk a másikat, ez olyan földöntúli dolog lenne?

Meg hát írod, hogy elmegy fürdeni. Hát akkor csak zuhanyzik, nyilván hallod ahogy folyik a víz, nem? Meg mikor befekszik melléd, csak érzed rajta, hogy már nem büdös. Tehát akkor fürdik.

2022. márc. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
33%
Kerdezo, ne mondd mar h te orakat keszulsz 1 dugashoz...
2022. márc. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
89%

A 7-es vagyok!


Nem viccből írtam. Párkapcsolatban nálam alap a fekete törölköző, fekete alsógatya, fekete zokni. Jobb a békesség! És nem kell órákat készülődnöm a tökéletes estékhez.


Plusz a zokninál van még egy előnye ha csak feketét használsz. Mégpedig, hogy nem kell őket párosítgatni. Egyszerűen csak összeraksz kettők és begömbölyíted!

2022. márc. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
61%
#14 Zoknit en is igy tolom, meg sotetkektorolkozo.
2022. márc. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

#13

Órákat?

Dehogy...

Úgy kb délután 4-5 között kezdem és 8ra végzek.

23éves vagyok, mondhatni friss kapcsolat.

Van ilyen korú a közeledben? Ha igen, akkor tudod, hogy nekünk a legapróbb dolognak is tökéletesnek kell lennie.

2022. márc. 24. 23:01
 17/31 anonim ***** válasza:
95%

16!

Nem, szívem, amit te csinálsz az már a túltolás kategóriája :D

Nem tudom mit csinálsz 3-4 órán keresztül, de nekem 2 óra készülődés alatt megvan a borotválkozás, fürdés, smink, ruci és rendrakás is.

2022. márc. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
72%
Ha neked 23 évesen már órákat kell készülődnöd ahhoz, hogy minden tökéletes legyen, akkor nem csoda, hogy szegény csávó inkább koszosan fekszik be melléd! Nekem is elmenne a kedvem a szextől.
2022. márc. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
80%
Hat en eltem egyutt ilyen koru csajjal, es nem keszulodott orakat. Zuhanyzott naponta, hajmosas heti 2x. Puncikozmetikus havonta. Top no volt.
2022. márc. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

17#

Milyen borotválkozás életem? 🤣

Borotválkozni a pasik szoktak 🙄

Én gyantázok, nem vagyok pasi hogy majd nekem borostám nől itt ott 🤮


És a telefont sajnos nem lehet az arcunkra ragasztani hogy majd snapchaten keresztül nézi az arcunkat a párunk.

Élőben nincs filter, a sima és hibátlan arcbőrt el kell érni megfelelő arcápolással 😉 ezekhez viszont idő kell

2022. márc. 24. 23:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!