Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha a párom elmegy fürdeni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom elmegy fürdeni, majd megtörölközik, a fehér törölköző csupa fekete lesz..Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Nem azért megyünk fürdeni, hogy tiszták legyünk?🤔

Vagy most mivan?😵🤯


Hogyan hívjam fel erre a figyelmét, hogy ne legyen sértő?

Vagy nyugodtan legyen sértő, mert ez full igénytelenség?

Elment az együttléttől is a kedvem..


Help


2022. márc. 24. 22:10
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
89%

Hát én 24 éves nő vagyok, de nem értem miről beszélsz. Jó, ha friss lenne a kapcsolatom, lehet én sem hetente-kéthetente borotválkoznék, de amit írsz, az nekem nagyon durva.

De mindegy, nem ez volt a kérdés, ha friss a kapcsolat közös fürdést javasolnék én is, akkor meglátod, hogy hogy zuhanyzik. Régebbi kapcsolatban simán megkérdezném, hogy ez mégis hogy sikerült. Együttéléskor pedig viccen kívül a színes/sötét törölközőt preferálnám mindkettőnknek praktikussági okokból. Na persze nem azért, hogy ne kelljen tisztálkodni, de akármitől sokkal könnyebben elkoszolódik, beszürkül a fehér.

2022. márc. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
46%

A párod igénytelen, te meg kényszeres vagy.

24 n

2022. márc. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Arcápolàshoz sem kell ennyi idő.
2022. márc. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

20!

Én sem vagyok pasi, hanem egy felnőtt nő, aki semmi kivetnivalót sem talál abban, hogy pár napig borostája van. Sőt, mondok jobbat. Egy olyan férfivel élek együtt akit szintén egyáltalán nem zavar ha picit szúr a lábam. Szar lehet ilyen gondolkodással és pasival együtt élni ;)

Ha pedig tudatos arcápoló lennél akkor pontosan tudnád hogy nem attól lesz szép a bőröd hogy órákon keresztül kencézed. Reggel és este 3-3 terméket teszek fel az arcomra, havi 1x pedig megyek kozmetikushoz. Kifejezetten szép arcbőrrel rendelkezem így is, hiszen minőségi termékeket használok.

Egyéb megjegyzés?

2022. márc. 25. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
65%
troll
2022. márc. 25. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Amikor indul tusolni, nyomd a kezébe a tusfürdőt, hátha kipróbálja.
2022. márc. 25. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
62%

Ez kamu. Te egy troll vagy.

Vagy qurvára igényeleten a pasid, és csak a lábát mossa meg a kádban. :D

És te ezzel bújsz ágyba?

Önmagad is minősíted. (a kamukérdéssel is)

2022. márc. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

Nevetséges hogy ezen az oldalon minden kamu..

Oké.

Legyen kamu...

Attól még belegondolni és válaszolni nem lehet?

2022. márc. 25. 10:19
 29/31 anonim ***** válasza:

Nálunk ez megszokott, a párom autószerelő és van hogy kimarad 1-2 folt a zuhanyzásnál pl. a nyakán, olyankor szólok neki hogy ott maradt egy folt, és bedobom a törölközőt a gépbe amíg ő elmegy megmosakodni.

Nincs ebben semmi extra szerintem.

2022. márc. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

"Úgy kb délután 4-5 között kezdem és 8ra végzek.

23éves vagyok, mondhatni friss kapcsolat."


"Borotválkozni a pasik szoktak"



Ja, hogy kamu kérdés. Akkor nem szóltam, további kellemes trollkodást.

2022. márc. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!