Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
A párom és én 5 éve vagyunk együtt. Ő 21 én 20 éves vagyok. Nemrég felvetette azt ötletet, hogy költözzünk össze. És itt kezdődtek a problémák. Körülbelül 130 ezer plusz rezsit tudnánk rászánni, tudom hogy ezekért nem lakosztályt kapunk ő még is azt várja. Már egy hónapja keresünk albérletet, de eddig egyiksem tetszett neki. Akármennyit mutatok az a válassza hogy nem. Mondtam már neki, hogy nem vagyunk milliomosok vegyen lejjebb az igényeiből mert így sosem fogunk elköltözni. Azt mondta ne várjam el hogy egy olyan lakást fizessen ami nem tetszik neki. Azt feleltem ha máecius 1én nem költözünk össze, akkor feladom mindenki marad otthon. Ugyanúgy válogat még a szép lakásokra is nemet mond. Mi a véleményetek?

2023. febr. 2. 19:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Nem költöznek össze vele.
2023. febr. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
A felnőtté válás fontos része, amikor elfogadjuk az anyagi realitásokat és rájövünk, hogy a pénz nem fán terem, vagy ha úgy kezeljük, akkor sosem fogunk előbbre lépni az életben. Neki ez még nem jött el.
2023. febr. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem költöznék össze vele.
2023. febr. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem költöznék vele össze,éretlen!
2023. febr. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ebből azt szűrném le hogy mindig mindennel elégedetlen sosem elég jó vmi
2023. febr. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Mind a ketten szegényen nőttünk fel. Most egy kicsit jobban keres. Ketten együtt kb 700 ezret havonta. És ezért akar nagy, modern lakást. Kompenzál úgymond
2023. febr. 2. 19:45
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű, hogy nem lesz semmi a költözésből, hiszen az életben nem fogtok lakást találni.

Vagy tudat alatt csinálja, mert mégse akar összecuccolni, vagy nem elég érett hozzá.

2023. febr. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
57%

Sajnálj kiadni rá a lét.

Kéne a keco de költeni nem akar igy helyben toporog

2023. febr. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
73%
*sajnálja
2023. febr. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
50%

Az ultimátum nem szokott jóra vezetni.

Most már csak azt teheted, hogy kedvesen mész vele újabb lakásokat megnézni.

2023. febr. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!