Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Összeköltöznétek 3 hónap után egy roma származású sráccal, úgy hogy a családját nem igazán ismeritek, vagy inkább várnátok még? A fiú rendes,normális. Én nem vagyok roma.
2021. jún. 29. 16:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Hát, jobban szeretem a zsákbamacskát abból a szempontból nézve, hogy szivatom meg magamat. Legyen meglepi!
2021. jún. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Semmilyen roma emberrel nem szeretnék a "nincs cigim nincs apróm" interakciónál többet.
2021. jún. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%

Ezen az oldalon borzasztóan sok a rasszista ember, így nem gondolom azt, hogy megfelelő válaszokat fogsz kapni.

Nem mellesleg ez a kérdés is rasszista, mert nem kellene az etnikai hovatartozást ilyen kontextusban hozzátenni a kérdéshez, ugyanis innen gyanítható az, hogy milyen válaszok fognak érkezni.

Téged zavar az, hogy a srác roma? Gondolom valamilyen szinten igen, ha így tetted fel a kérdést. Előre kellene kommunikálni azzal, akivel szándékozol összeköltözni, hogy tudja hogyan vélekedsz és milyen félelmeid vannak. (amennyiben vannak)

Meredek úgy összeköltözést fontolgatni, ha kommunikálni nem mersz és itt kérdezel ilyeneket.

2021. jún. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
35%

"Nem mellesleg ez a kérdés is rasszista,"

Nem lehet letagadni a romák viselkedését. Nem ciki bevallani, hogy lopnak, csalnak, hazudnak. A valósággal szembe kell nézni, akármennyire is fájó.

2021. jún. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%

Kedves #4-es.

Nagyon sok ember meglepődne ha tudná névtelenül ki alkot olyan véleményt, mint amilyen a tiéd is. Ez számomra a szűklátókörűség.

Sokat számít az, hogy hogyan szocializálódtál, de egy dolgot ne felejts el. Ha szélsőséges véleményt közölsz, akkor nem csak arról adsz számot, hogy te hogyan vélekedsz a dolgokról, hanem arról a környezetről is, amelyben felnőttél.

2021. jún. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
Igen. A környezetemben láttam elég romát. Nem gondolom hogy ez szélsőséges vélemény, hanem teljesen racionális, megfigyeléseken alapuló.
2021. jún. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Életemben 1 db roma származásúval dolgoztam együtt aki meghazudtolja a származását. Ezen kivül mindegyik vagy megverni akart, vagy leszurni, vagy belémkötni, vagy lelejmolni, megloptak, kárt okoztak, szoval nekem ennyi elég. Van kivétel igen ez tény, de túlnyomó többségében a vér nem válik vizzé.
2021. jún. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Akkor lenne racionális, ha nem úgy fogalmaztál volna, ahogy. Minden romát jellemeztél, még lehetőséget sem hagyva esetleges kivételeket illetően. Ezért gondolom a véleményedet és a szemléletmódodat egyszerű szűklátókörűségnek. Ránézésből ítélsz. Lehetőséget sem hagyva. Konkértan a romák hátrányos helyzetből indulnak a Te logikád alapján, és éppen, esetleg akkor veszed őket "emberszámba", ha bizonyítanak. Egy nem roma származású emberben pedig rögtön megbízol. De nem csak Te, hanem nagyon sokan úgy vélekednek erről, mint ahogyan Te.

Sok ellenpélda van, több, mint amilyen az én családom. De vannak. Egész életemben az olyan vélemény miatt, mint ami neked van hátrányból indultam.

Én roma vagyok, legalábbis a vezetéknevem alapján van roma a családomban.

Olvasott vagyok, több száz könyv van a hátam mögött, tanulok még mindig, a családom pedig tisztességes. Apukám roma, felsőiskolai végzettséggel. Pont emiatt szomorít el az, ahogyan Te vélekedsz. Szerintem gondolkodj el ezen, már ha hajlandó vagy rá. :) További szép napot neked!

2021. jún. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Azért írtam oda, hogy roma mert ugye a családjától tartok kicsit. Ezért is írtam ki a kérdést. Ő sietteti az összeköltözést. Külön házban élnénk amugy a családjától de szerintem mindennap odajárnak meg ilyesmi.
2021. jún. 29. 17:11
 10/13 anonim ***** válasza:
49%

#8-as vagyok ismét.

Egy valamit hozzátennék. Egészen addig a pontig kedvesek és tiszteletteljesek velem, amíg a bemutatkozásig nem kerül sor. Mert nem látszik rajtam.

2021. jún. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!