Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Megkértem, hogy a kutya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkértem, hogy a kutya tálját ne a konyhai mosogatóban mossa el. Válasza az volt, hogy márpedig ott fogja elmosni. Nagyon összevesztünk Engedni kellett volna?

Figyelt kérdés

Nem utálkozom a kutyától, simogatom, játszok vele, de azonnal kezet mosok utána.

Volt már egy olyan húzása is, hogy reggelinél engedte a kutyának, hogy lenyalja a tányérunkat (azt kidobtam)


2022. márc. 26. 08:06
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
22%
Miért a fürdőszobai csapot nem használod? 😂 pl fogmosásnál meg ilyesmi? Ott nem okozna ekkora problémát?
2022. márc. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

#21

Ezt gondold végig még egyszer.

2022. márc. 27. 08:36
 23/29 anonim ***** válasza:
0%
Attól félsz, hogy valami egészségügyi problémát fog okozni neked, vagy simán csak "pfúj kutyanyál"?
2022. márc. 28. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

Egyrészt pfúj.

Másrészt, a szart is felszedi az a kutya a földről (komolyan, nem túlzok)

Szóval bármit el lehet tole kapni.

2022. márc. 28. 10:49
 25/29 anonim ***** válasza:
31%
Mosd el te.
2022. márc. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

#25

Nem az en kutyám, nem is akartam kutyát, miért mosogassam en a tálját?

2022. márc. 29. 21:48
 27/29 anonim ***** válasza:
27%
Megérteném amúgy, ha azt mondanád, hogy mosogatógépbe ne tegyétek a kutyatálat (ahol azok a tányérok vannak, amikből ti esztek), de attól, hogy ugyanabban a kagylóban(!) mossátok el, mondjuk másik szivaccsal, nem lesz semmi bajotok. Szerintem te sem gondolod ezt komolyan, csak simán undorítónak találod, ami szubjektív vélemény.
2022. márc. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
29%

Mi vele a baj?


Csak szólok, hogy a te kezed ezerszer mocskosabb egy bkk után, mint a kutya nyála ;)

2022. márc. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
#28 mondjuk nem is szoktam mocskos kezzel mosogatni. csak szolok. az ember ha hazaer kezet mos (pedig nem is jarok BKV-n)
2022. márc. 30. 23:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!