Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kutya a családban?

Figyelt kérdés

A barátomnak van egy törpe uszkárja.Először azt hittem,hogy milyen jó,hogy nem egy pitbull,vagy valami nagy harapós kutyája van,de ez a kis uszkár kicsinál engem.Az a probléma vele,hogy olyan szinten féltékeny,amilyet még nem is láttam.

Pár példa.

Lehuppanok a barátom mellé a nappaliban,erre vavava,mivel nem vettem észre,hogy ő oda van bújva a barátom mellé.

Vagy mondjuk csókolózunk,erre feláll két lábra a barátomra,hogy figyelj már rám.Múltkor arra ébredtem éjszaka,hogy áll az ágy szélén és halkan nyüsszögve nézi a barátomat.Plusz mindenhová megy utána a lakásban,mint egy árnyék,aztán befészkelődik az ölébe ha leül és sunyin néz engem ha 1 méternél közelebb megyek.Néha balhézunk is barátommal,olyankor meg ugatva nekem támad.Nem harap csak ugat.Beszéltem barátommal is erről,de csak nevetett és azt mondta,hogy ő uszkár nem egy sima kutya.Össze kell vele barátkoznom,ha azt akarom,hogy megszeressen,pl vigyem le sétáltatni a kis piperkőcöt,meg fésüljem ki esténként,mint egy hajas babát.

Mi legyen a megoldás?


2020. nov. 22. 01:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%
Jól mondta a barátod, haverkodj össze a kutyulival. :) Ha nem, akkor koccolj le.
2020. nov. 22. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%
Hát, ezt így sehogy, mivel az írásodból is érződik már, hogy utálod a kutyát.
2020. nov. 22. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
De nem olyan könnyű.Ha pl fekszik és leguggolok hozzá,elkezdem simogatni,akkor elkezd fészkelődni,hogy hagyjam békén.Szó szerint hátat fordít.Van hogy még fújtat is hozzá.Ha pedig a barátom simogatja,akkor nyomja oda magát,meg púposkodik mint egy macska és a legidegesítőbb,hogy jólesően nyög hozzá,meg behunyja a szemét úgy élvezi.Ez így nagyon nehéz.
2020. nov. 22. 02:42
 4/20 anonim ***** válasza:
83%

Te féltékeny vagy egy kutyára. 😆

Egyébként érzi, hogy utálod. 🙂

2020. nov. 22. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%

A kutya nem hülye, tudja, hogy nem csíped és ezért nem is fog neked pitizni. Illetve nem sértés, de ez kb olyan, mintha egy 5 éves gyerek azon kattogna, hogy elvették a cukorkáját. Elég éretlen és ha párszor átolvasod meglátod mennyire gyerekes.

Az a kutya a párodnak (nagyon helyesen) egy családtag. Ergo neked is annak kéne lennie.

2020. nov. 22. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
21%
Az a baj hogy nem pitbullja van.
2020. nov. 22. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
95%

Jó, de most mit vársz? Én sem válnék meg miattad, meg senki miatt a kutyámtól/macskámtól, mert családtag, hiába gondolsz rá titokban. Ezek a lehetőségeid vannak:

- Szakítasz

- Összebarátkozol a kutyával

2020. nov. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem bármit csinál is a kérdező, az a kutya nemvalószínű, hogy elfogadja, mert a gazdájához hűséges, és persze féltékeny, hogy most nem vele foglalkozik. Hasonló szok előfordulni, mikor egy nagyobbacska gyereknek születik kistestvére és már nem ő lesz a központ. Sajnos az ilyen állat tönkre is teheti a kapcsolatot. Lepontozhatnak a nagy állatbarátok, de páromnak is van kutyája, kedvel is, mert ugrál örömében, meg ugrik az ölembe amint leülök, de meg is öli az intimitást, mert nála szex kizárt, ugyanis végig vonyít az ajtóban. Nem is aludtam nála egyszer sem. Jövőre tervezzük, hogy összeköltözünk, de csak kutya nélkül. Egyébként is a már felnőtt lánya kapta.
2020. nov. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%
Hát mondanám hogy próbáld meg jutalomfalattal lekenyerezni. De én is érzem az irasodbol hogy utalod a kutyákat. Így nehéz lesz.
2020. nov. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
42%
Túl sokat foglalkozol vele. Ez egy kutya. Egyszerűen rakd arrébb, ha a barátod mellé akarsz ülni. Neki is jobb, ha megszokja az új sorrendiséget a családban. Jelenleg a szemében, te az ő pozíciója alatt vagy.
2020. nov. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!