Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kutya a családban?

Figyelt kérdés

A barátomnak van egy törpe uszkárja.Először azt hittem,hogy milyen jó,hogy nem egy pitbull,vagy valami nagy harapós kutyája van,de ez a kis uszkár kicsinál engem.Az a probléma vele,hogy olyan szinten féltékeny,amilyet még nem is láttam.

Pár példa.

Lehuppanok a barátom mellé a nappaliban,erre vavava,mivel nem vettem észre,hogy ő oda van bújva a barátom mellé.

Vagy mondjuk csókolózunk,erre feláll két lábra a barátomra,hogy figyelj már rám.Múltkor arra ébredtem éjszaka,hogy áll az ágy szélén és halkan nyüsszögve nézi a barátomat.Plusz mindenhová megy utána a lakásban,mint egy árnyék,aztán befészkelődik az ölébe ha leül és sunyin néz engem ha 1 méternél közelebb megyek.Néha balhézunk is barátommal,olyankor meg ugatva nekem támad.Nem harap csak ugat.Beszéltem barátommal is erről,de csak nevetett és azt mondta,hogy ő uszkár nem egy sima kutya.Össze kell vele barátkoznom,ha azt akarom,hogy megszeressen,pl vigyem le sétáltatni a kis piperkőcöt,meg fésüljem ki esténként,mint egy hajas babát.

Mi legyen a megoldás?


2020. nov. 22. 01:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
75%

Te most konkrétan egy állatra vagy féltékeny :D

De igaza van az előttem szólóknak, a kutyák érzik ha valaki nem bírja őket. Barátkozz össze vele, jobb lesz a helyzet hidd el. Az én páromnak is van kutyája, ő is ilyen volt az elején, de most már engem jobban szeret mint a páromat :D

2020. nov. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
77%
Mikor már valaki annyira unatkozik, hogy egy állatra is féltékeny :D
2020. nov. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
69%
Az állatok érzik ám milyen természetű az ember, ha távol akar téged tartani, nem valószinű h kellemes jelenség vagy :D
2020. nov. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
74%

Jól írták, az állatok érzik, ki mennyire szereti, kedveli őket. Azt is hiszem, hogy a "rossz" embereket is megérzik.

A barátod helyében levonnám a következtetés.

2020. nov. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Következtetést
2020. nov. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Privátban kaptam egy tippet:)Ki is próbáltam.

Csináltam bacont,párat betettem egy zacskóba és a zacskót a zsebembe.Sütés közben meg kapott pár falatot belőle,hogy tudja érezze a blöki,hogy milyen finom.

Szóval most itt ül az ölemben,azonnal beült mikor hívtam,hagyja magát simizni,közben meg nézegeti a zsebemet:D

2020. nov. 22. 09:08
 17/20 anonim ***** válasza:
85%
Meglátjuk kaja nélkül is szeret-e :D
2020. nov. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Ügyes vagy.
2020. nov. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
96%
Össze kell vele barátkozni. Akkor sem leszel soha a gazdája, mindig a párodra fog hallgatni, de ha nagyon durva lenne a féltékenysége, akkor azt kezelni kell. Nem miattad, hanem a kutya állandó frusztrációja miatt. Egy kutyakiképző tud segíteni.
2020. nov. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
96%

Jó a kajás módszer is. A párod viszont rászolhatna, ha pl megigat.

Nálunk párom kutyája is az elején tartózkodó volt és az enyém is. Páromé német juhász, enyém afrikai oroszlánkutya.

Őket is ősze kellett szoktatni és a lányommal is az ő kutyáját.

Párom raszolt, ha ugatott és ugrált. Én alapból szeretem az állatokat, viszonylag hamar megszeretett és most, ha elmegyek nyuszít utánam.

N

2020. nov. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!