Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Megkértem, hogy a kutya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkértem, hogy a kutya tálját ne a konyhai mosogatóban mossa el. Válasza az volt, hogy márpedig ott fogja elmosni. Nagyon összevesztünk Engedni kellett volna?

Figyelt kérdés

Nem utálkozom a kutyától, simogatom, játszok vele, de azonnal kezet mosok utána.

Volt már egy olyan húzása is, hogy reggelinél engedte a kutyának, hogy lenyalja a tányérunkat (azt kidobtam)


2022. márc. 26. 08:06
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
57%

Nálunk ami bevált az az, hogy volt egy külön mosogatószivacs ami a kutyáké volt. Ez mindig el volt különítve, és sűrűn cseréltük. Elmostuk a tányért a mosogatóban, de utána rögtön Domestos-szal kifertőtlenítettül a mosogatót.

Több kutyánk volt, ez 22 éven keresztül jól működött.

Soha senki nem lett beteg a kutyáktól. Persze a kutyáim megkaptak minden oltást, és folyamatosan féregtelenítve, fürdetve voltak.

2022. márc. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
14%
Kutyások,Macskások,beteg és gusztustalan emberek.Kész fertő ami ott lehet.Vannak marhák akik az újszülött mellett tartják a bolhás állataikat.
2022. márc. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
76%
Tisztább a kutyám mint az elméd haver 🥰
2022. márc. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
47%
Borzasztó. Én is ott mosom el a kutya tálját és ha sajátomból adok neki enni azt is elmosom nem dobálgatom kifele. Túlreagálod ezt az egészet. Ő akkor is ott fogja elmosni és akkor mi van? Te meg minden egyes ilyen után jól össze fogsz vele veszni? Akkor csak gratulálni tudok és szakítsatok mind a kettőtöknek jobb lesz.
2022. márc. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
63%
Hajrá akkor mosd te innentől, ahol jónak látod.
2022. márc. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
60%
Ezt megértem ha vegánok vagytok, de ha naponta döglött disznót/csirkét pucoltok a mosogatóban, akkor az a kis főtt kutyakaja maradék nem oszt, nem szoroz.
2022. márc. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
40%
Nekem cicám van, fürdőszobai mosdókagylóban mosom el a tálját, és a vizes tálját is, flóraszeptes vízben, külön szivaccsal, utána mosdót kimosom fertőtlenítős felülettisztítóval. Nem egy megugorhatatlan dolog.
2022. márc. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
26%
Én mindig is a mosogatóban, ugyanazzal a szivaccsal mostam el a cicatányérokat. Soha semmi bajom nem volt 12 év alatt mióta velem vannak. Exem egy darabig parádézott mikor beköltözött hozzam, hogy külön szivacs, meg domestosozta a mosogatót, aminek ráadásul a szagától is hányok. Megmondtam h az én otthonomban ez a szokás, marad ahogy én csináltam eddig is, akkor nagy lassan belenyugodott. De a macskákat persze ő puszilgatta folyton, nem is értettem 😂
2022. márc. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

Szerintem nem egy hatalmas keres, hogy a kutya taljat a 3 meterrel arrebb levo furdoszobai mosdonal tisztitsa meg.


Kerhettem volna, hogy az udvari csapnal mossa, de tenyleg csak az zavar, hogy a kutya taljat ne mossuk mar ott, ahol az emberek tanyerjat. Persze tudom a kutyatartok tobbsege szerint a kutyajuk szaja tisztabb, mint az embere...

2022. márc. 26. 21:02
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
#19 Oké, persze meg lehet érteni a kérést, de ha ennyire biztos vagy az álláspontodban, akkor miért írtál ki egyáltalán kérdést erről?
2022. márc. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!