Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Megkértem, hogy a kutya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkértem, hogy a kutya tálját ne a konyhai mosogatóban mossa el. Válasza az volt, hogy márpedig ott fogja elmosni. Nagyon összevesztünk Engedni kellett volna?

Figyelt kérdés

Nem utálkozom a kutyától, simogatom, játszok vele, de azonnal kezet mosok utána.

Volt már egy olyan húzása is, hogy reggelinél engedte a kutyának, hogy lenyalja a tányérunkat (azt kidobtam)


2022. márc. 26. 08:06
A kérdező szavazást indított:
A kutya edényét tényleg ne ott mossa
A békesség kedvéért hagyni kellett volna, bár tényleg nem ott kellene mosni
Semmi gond sincs azzal, ha ott mossa
60 szavazat
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
77%
Akkor mosd el te külön, ha erre van igényed. Én is ezt tenném.
2022. márc. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
46%
Zsidó vagy vagy mi? Ha elmosod azt a tányért tiszta akkor is, ha előtte a seggét törölte bele.
2022. márc. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
37%
Nagyon helyes, hogy ezt szóvá tetted, nem ott kell az ilyet rendezni.
2022. márc. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
54%
A te nyálad sem bacimentes, mégsem dobod ki az evőeszközeidet minden étkezés után.
2022. márc. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
25%
Elég kínos, ha ilyeneket csinál, de felnőttként már nehéz kinevelni ezeket a rossz szokásokat. Valószínű a szüleitől nem látott sok higiéniát, ezt szokta meg.
2022. márc. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
67%

Hol kéne akkor elmosnia, ha nem a csap alatt?

Én is ott mosom, floraszepttel, külön szivaccsal, utána attorlok mindent. Mitől lenne ez kevésbé higenikus vagy bajos, mint pl ha covidos lennél és utánad mossak el a tányért?

2022. márc. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
69%

Nekem van két kutyám akiket imádok, bent alszanak velünk, csaladtagok.


De ez a tányér lenyalas meg mosogatoban mosás számomra is undorító.


Külön szivaccsal a fürdőszobai mosdokagyloban, ilyen egyszerű. A kutya nyála tele van kórokozókkal, olyanokkal is ami a kutyara nem veszélyes csak hordozza, te viszont komolyan beteg lehetsz tőle!!

2022. márc. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
21%
Én a mosogatógépbe is beteszem 🤷🏻‍♀️ Nem undorodom a kutyámtól
2022. márc. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
31%

Én a cica tálját a konyhában mosom el, mert a vécében lévő csap túl pici, a fürdőszobai meg elég hülye alakú, egy rossz mozdulattal a fele víz a pulton köt ki.


Alaposan elmosom az üres csapban a külön szivaccsal, és - mint minden mosogatás után - áttörlöm a csapot, hogy semmi kosz ne maradjon benne.

2022. márc. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 nemaRendőrség ***** válasza:
26%

Én elhánynám magam és többet nem ennék ott.

Ez nagyon gusztustalan, hogy így bánik a kutyákkal

2022. márc. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!