Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Most ezt muszaj egy az egyben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezt muszaj egy az egyben leornom, mert bagyon felidegesitett a pasim! Mit kene tennem?

Figyelt kérdés
Eloszor is... Egy kutya es egy macska el meg itt, a kutya seta utan rogton jon be a szobaba, semmi mosdas, sáros mancsokkal is... Hosszu szoru, tehat a szore is nagyon hullik, es persze macska aki hanyik minden masodik nap. Mivel nem el lakok itt, csupan kb 4 honapja vagyok itt, nem mondhatom meg, hogy hova johetnek be az allatok es hova nem. Ma ugy dontottem, hogy felsoprok, felmosok. Parom fekidt az ágyon addig. Van itt egy kis szemetes(mivel meg az anyjaval el ezert csak egy szobarol van szo), amit addig feltettem az ágyra, es veletlenul eldolt, de o csak odebbment ahelyett, hogy visszarakta volna a dolgokat bele, amiket persze egybol megszoltam... Aztan mikor vegezten visszaraktam a szemetesbe mindent, de persze az agyon maradtak morzsak, amiket mar idegemben nem torodve lesoportem. Erre o azt mondja, hogy o ezen a felen az agynak nem fog aludni... Namármost... A kutyat nem egyszer hivta fel ide, pedig tudja, hogy utalom, ha a kutya ott van ahol alszunk, plane azert is, mert aztan mindig en takaritom az ágyat. A kutya nyalogatja a szajat, mert ő "puszit ad", az nem undorito, vagy mikor nem mos kezet, miutan hazajon, de az, hogy ahova a szemet hozza ert az ágyhoz, es o azon nem alszik az mar undi... Legszivesebben a fejere boritottam volna az egesz szemetest, meg a vizt amivel felmostam.

2021. febr. 24. 21:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
És most már jobb? Esetleg egy forrócsoki?
2021. febr. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
De minek jársz ilyen igénytelen család fiával? Mi az, hogy minden másnap hány a macska? Orvoshoz miért nem viszik? Az állatokat sajnálom, hogy ilyen gazdáik vannak, de te mit keresel ott?
2021. febr. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
36%
Ne haragudj, de komolyan azt gondolod, neked is lehet mindent, amit a kutyának, csak azért, mert a barátnője vagy? Csinálj vacsorát, és tisztítsd le szépen az ágyat, akkor talán éjszaka odafekhetsz. Persze csak ha a kutya nem akar ott aludni, ezt azért tisztázzátok!
2021. febr. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Össze se jöttem volna ilyen igénytelen söpredékkel.
2021. febr. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
21%
Lényegtelen, nem illetek össze és soha nem fogtok összeilleni. Nekem is van egy macskám, aki annyit zabál, hogy minden nap kiöklendezi a felesleget, ettől még nem beteg. Én is utálom, hogy ezt csinálja, ettől még nem rakom ki a hidegbe, mert szeretem.
2021. febr. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Most ez nem a macskarol szol, nekem is van macskam, o nem csinalja ezeket, de ezt kidobom mar a szobabol, mert annyira idegesito. De lenyegtelen, mert nem a macskarol szol ez az egesz.
2021. febr. 24. 22:48
 7/17 anonim ***** válasza:
80%
Jó, értem, hogy nekiáll kényeskedni, amikor te sokkal többet eltűrsz az állatoktól, de nekem akkor is az jön le, hogy te azért robbansz ekkorát az ő megjegyzésén, mert csak nyelsz és nyelsz az állatok miatt, miközben baromira zavar a kosz, amit okoznak. Ez így nem fog menni. Ez akkor menne, ha te is magadénak éreznéd azokat az állatokat és szeretnéd őket, mert akkor is zavarna a kosz, de saját magadtól éreznéd azt, hogy így is megéri és nem fortyognál belül. Nem illetek össze ilyen téren szerintem, sajnálom.
2021. febr. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
6 Abból a szempontból nem lényegtelen, hogy ez is megmutatja mennyire nemtörődöm, igénytelen alakok. Továbbra sem értem miért viseled ezt el.
2021. febr. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
7es, en szeretem az allatokat, ezt a kutyat is, imadom, tenyleg, kivetel ez a macska. De igy is zavar, mert a kosz az kosz...
2021. febr. 24. 23:01
 10/17 anonim ***** válasza:
96%
Nem az állatnak kell eltakarítania maga után, hanem a gazdájának. Én is szeretem az állatokat, de nem hagyom mocsokban úszni a házat. Itt alap emberi viselkedésről és hiányosságokról van szó. A barátoék állatok nálkül is koszban élnének.
2021. febr. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!