Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek miért csinálja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálja a lakótársam? Nem vagyunk együtt, de szerintem ehhez a kategóriába tartozik.

Figyelt kérdés

Pár hónapja költöztünk egy albérletbe, külön szobába. Előtte nem ismertük egymást. Nagyon jól elvagyunk, együtt főzünk, filmezünk, kirándulunk, rengeteget beszélgetünk, iszogatunk. Nem rossz lány, de én nem vagyok az esete, ezt már megbeszéltük.

Mégis érdekes. Minden nap az otthoni öltözéke egy falatnyi miniszoknya, egy kivágott póló, és papucs, zokni nélkül, pedig tudja, hogy lábfétisem van :D Egyik nap az egész melltartója kilátszott hátul, kicsit sem volt izgató.

Pár hete feljött a barátnője és a párja. Akkor is ilyen öltözékben volt. A lányon látszott is, hogy zavarja ez a kihívó ruha.

Közöljem vele, hogy öltözzön kicsit máshogy? Vagy azért csinálja, hogy lépjek valamit? :D


2020. máj. 24. 11:44
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Én is arra gondolok, hogy az a kis szoknya olyan kényelmes lenne? Ha leül, akkor is arra kell figyelni, hogy ne látszódjon ki semmi, igy tartja a lábát, úgy tartja, izeg mozog, hogy akkor is rászegeződjenek a tekintetek ;)

Amikor lehajol, tudja, hogy teljesen lehet látni a cickóit, mondjuk amúgy is, mert annyira kivágott a póló.

Laktam már nővel, meg anyámmal, hugommal, egyik sem igy öltözött otthon :D

2020. máj. 24. 18:24
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!