Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek miért csinálja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálja a lakótársam? Nem vagyunk együtt, de szerintem ehhez a kategóriába tartozik.

Figyelt kérdés

Pár hónapja költöztünk egy albérletbe, külön szobába. Előtte nem ismertük egymást. Nagyon jól elvagyunk, együtt főzünk, filmezünk, kirándulunk, rengeteget beszélgetünk, iszogatunk. Nem rossz lány, de én nem vagyok az esete, ezt már megbeszéltük.

Mégis érdekes. Minden nap az otthoni öltözéke egy falatnyi miniszoknya, egy kivágott póló, és papucs, zokni nélkül, pedig tudja, hogy lábfétisem van :D Egyik nap az egész melltartója kilátszott hátul, kicsit sem volt izgató.

Pár hete feljött a barátnője és a párja. Akkor is ilyen öltözékben volt. A lányon látszott is, hogy zavarja ez a kihívó ruha.

Közöljem vele, hogy öltözzön kicsit máshogy? Vagy azért csinálja, hogy lépjek valamit? :D


2020. máj. 24. 11:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Otthon érzi magát, és így szeret öltözködni otthon.
2020. máj. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Mozdulj rá, legfeljebb kiderül, tényleg nem vagy az esete.
2020. máj. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Osztom az #1-est.


Szerintem nem miattad oltozik ugy ahogy, hanem azert mert igy erzi jol magat. En szemely szerint inkabb csak sima poloban,cicanadragban szeretek otthon lenni (ha hidegebb van, akkor melegito) es biztos, hogy senki kedveert sem valtoztatnek ezen. Abban vagyok, amiben jol erzem magam!


En is eltem egyutt egy sraccal. Mi is jol elvoltunk. Sokkal otthonosabb es baratsagosabb a legkor, ha a lakotarsak jol kijonnek egymassal. Az a kellemetlen, ha az egyik fel a szobajaban kuksolva varja, hogy a masik mikor vegez a konyhaban, nehogy veletlenul szoba kelljen allni! Szerintem baratkent tekint rad, es mivel megbeszeltetek, hogy nem vagy az esete,nem erzi azt, hogy tobbet gondolnal az oltozkodese moge (de ezek szerint tevedett)!


Mindjart junius van..Minek vegyen fel zoknit a papucshoz?


Az, hogy a lanynak kellemetlen volt vagy sem, nem tartozik rad. Ha zavarja, akkor majd o szol erte.

2020. máj. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Megbeszeltetek h nem lesz semmi, erre megis ramozdulnal? Nem tudom mit csinálnék ha a lakotarsam egy ilyen egyértelmű nemmel nem tudna mit kezdeni. Ha meg megis talan vagy nem tudja mit kezdjen meg veletek akkor ennel joval egyertelmubben adna tudtodra
2020. máj. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
29%
Mi van ha kavarni jó lennél neki? Barátság extrákkal. Hm?
2020. máj. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Sosem értettem, mi a frásznak lakik együtt két különböző nemű ember, akik ráadásul előtte sem ismerték egymást? Nem csak ilyen jellegű félreértések születhetnek, még millió más is. Pl. fürdőből kijövetel stb. Azt ne mondja nekem egy nő, hogy nem találna másik nőt együtt lakásra.
2020. máj. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%
Neked sem az eseted arról is szó volt? Ha igen, akkor lehet pont mert kölcsönösen megbeszéltétek, igazán otthon érzi magát. Viszont én azt mondom, inkább hiába nem jössz be neki, azért még tetszeni akar. Tudod, a női hiúság... :)
2020. máj. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mert úgy viselkedik, mintha egyedül lenne.
2020. máj. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Semmi estre se tedd szóvá a lánynak, hogy miért öltözik úgy, ahogy leírtad.

Megbeszéltétek, hogy nem vagytok esete egymásnak, de a nézetek változnak ám, akár csak az áprilisi időjárás! Vesd fel neki a témát, mondd azt neki, hogy Neked már változott a nézeted (ha tényleg változott).

2020. máj. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
81%

Ugyan már. A miniszoknya kinek kényelmes otthonra? Ha valaki nagyon elengedi magát, akkor inkább a kinyult póló meg a macinaci jön.

Nőként mondom: azért, mert nem akar tőled semmit, attól még az egojat legyezgeti, ha tudja, hogy áll rá a farkad és esténként rá gondolva vered ki. A nők többsége ilyen. Egyszerűen élvezi, hogy valakinek bejön, még akkor is, ha nem akar vele sem kapcsolatot, sem szexet.

2020. máj. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!