Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírnak a lányok. Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírnak a lányok. Nem vagyok humoros, néha kedves sem, heves, erőszakos, agresszív, türelmetlen. Ha szeretek, nagyon szeretek, de ez nem elég. Folytatás (? )

Figyelt kérdés
szeretek és tudok is bókolni, de egy idő után felhagyok vele, gyűlölöm a gyávaságot, a gerinctelenséget, a tetthiányos embereket, és igazából nem szeretek várni senkire, utálok taktikázni, cicázni, és egyéb marhaságot. szóval olyan Conan style fickó vagyok, egy réteggel kevesebb izomzattal. miért nem bír engem senki? egy lánnyal sem vagyok jóban, akivel valaha voltam, megjegyzem.
2010. jún. 20. 01:08
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
100%

"Áhá, menekülsz mi?

Fut a gyáva... Gyere vissza, te féreg! Hadd bánjak el veled! Leharapom tőből mind a két lábad..."

Gyalog galopp - Monthy Python

2010. jún. 20. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
100%
áhh dehogy menekűl csak a tornádó viszi el,az úgyis van olyan heves mint ő:D:Dszakadok.jóéjt:D
2010. jún. 20. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim válasza:
100%

megválaszoltad a saját kérdésedet: agresszív vagy, heves, türelmetlen, erőszakos, és nem vagy sem humoros, sem kedves.


ki a fenének lenne kedve veled együtt lenni egy érzelmi és verbális bántalmazóval, aki lehet, hogy átlép a fizikai bántalmazásra, ha éppen bedühödik? csak azért, mert mondott a lány valami apró ostobaságot, vagy úristen, tévedett, mert nem 1988-ban volt a rendszerváltás, hanem 1989-ben?


gondolkozz el azon, hogy mit akarsz egy párkapcsolattól: ha tökéletességet, mint amilyen saját magad vagy, akkor felejtsd el. esetleg próbálkozz meg egy egyenrangú kapcsolattal, amelyben tiszteletben tartod a másik fél alapvető emberi jogát a tévedésre és a hibák elkövetésére.

2010. jún. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
pfűűű öcsém...űlj otthon és várd a sűlt galambot.Nem tudom mit képzelnek egyes emberek magukról:SDe tudod mit neked van igazad:D
2010. jún. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim válasza:
Egy mocskos balkáni voltál!
márc. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!