Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírnak a lányok. Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírnak a lányok. Nem vagyok humoros, néha kedves sem, heves, erőszakos, agresszív, türelmetlen. Ha szeretek, nagyon szeretek, de ez nem elég. Folytatás (? )

Figyelt kérdés
szeretek és tudok is bókolni, de egy idő után felhagyok vele, gyűlölöm a gyávaságot, a gerinctelenséget, a tetthiányos embereket, és igazából nem szeretek várni senkire, utálok taktikázni, cicázni, és egyéb marhaságot. szóval olyan Conan style fickó vagyok, egy réteggel kevesebb izomzattal. miért nem bír engem senki? egy lánnyal sem vagyok jóban, akivel valaha voltam, megjegyzem.
2010. jún. 20. 01:08
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
45%
vagy 200 szúnyog volt az előszobában!!!! ilyen durvát még nem láttam
2010. jún. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%
a Conan sztájl csak akkor jön be ha úgy is nézel ki. ha egy szóval kellene összefoglalni téged, annyit mondanék, hogy paraszt vagy. ha kicsit bővebben, akkor kifejteném, hogy ha akarsz valaha az életben csajt magad mellé akkor megtanulsz legalább egy minimális szinten alkalmazkodni.
2010. jún. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:
és mi lenne, ha mások alkamazkodnának hozzám? nem fogok úgy táncolni, ahogy fütyülnek.
2010. jún. 20. 01:12
 4/45 anonim ***** válasza:
100%

Ezesetben boldog egyedüllétet!


Ha szeretnél egy puncit lánnyal körülvéve, alkalmazkodj te.

2010. jún. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
100%
Tudod úgy nem lehet élni hogy az ember nem változik, nem köt kompromisszumot. Vagyis hát lehet, csak akkor ne várj el semmi jót. Egyszerűen ijesztő és paraszt vagy. Csodálkozol hogy nem kellessz a lányoknak? Ha akarsz csajt akkor változz meg. Tudod nem a te véleményed az egyetlen és üdvözítő. Azért mert te valamit helyesnek gondolsz még nem biztos hogy az is. Mert a szavaidból ez jön le.
2010. jún. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:
nekem az esetek 99%ában igazam van. akik ezt tagadják, ostobák. ha tesznek értem, majd teszek értük, ellenkező esetben b*szhatják.
2010. jún. 20. 01:15
 7/45 anonim ***** válasza:
100%
És ők miért táncoljanak úgy ahogy te fütyülsz? Hiszen éppen azt utálod, nem? Akkor tőlük miért várod el? Illetve hogy lennél képes olyat szeretni aki ilyen gyűlöletes dolgot tesz? Szerintem nyisd ki a szemesd és lásd meg milyen butaságot beszélsz.
2010. jún. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
kötök kompromisszumot, de nem vagyok hajlandó eljátszani az udvari bolondot, a kutyust, a bikát, de még a testőrt sem. az vagyok, aki vagyok. ha ezért nem képesek szeretni, akkor ez a világ sz-a-r.
2010. jún. 20. 01:17
 9/45 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan jó lennél akkor nem utálna mindenki. Olyan ember különben sincs aki ilyen tökéletes valójába ahogy azt te mondod.
2010. jún. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
nem akarom, hogy táncoljanak, ahogy fütyülök, nem várom el.
2010. jún. 20. 01:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!