Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírnak a lányok. Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírnak a lányok. Nem vagyok humoros, néha kedves sem, heves, erőszakos, agresszív, türelmetlen. Ha szeretek, nagyon szeretek, de ez nem elég. Folytatás (? )

Figyelt kérdés
szeretek és tudok is bókolni, de egy idő után felhagyok vele, gyűlölöm a gyávaságot, a gerinctelenséget, a tetthiányos embereket, és igazából nem szeretek várni senkire, utálok taktikázni, cicázni, és egyéb marhaságot. szóval olyan Conan style fickó vagyok, egy réteggel kevesebb izomzattal. miért nem bír engem senki? egy lánnyal sem vagyok jóban, akivel valaha voltam, megjegyzem.
2010. jún. 20. 01:08
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésed az volt, hogy miért nem bír téged senki. Erre szerintem egyértelmű válaszokat kaptál, de akkor miért maradsz itt vitatkozni, ha csak a véleményünket kérdezted?


Általában mindkét fél tud valamennyire alkalmazkodni a másikhoz.

2010. jún. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:
de most azért nem bírja az egyik ember a másikat, mert nem játszik?
2010. jún. 20. 01:19
 13/45 anonim ***** válasza:
100%

Azt még csak-csak megérteném hogy fogadjanak el. De azt hogy várhatod mástól hogy elfogadja és szeresse hogy erőszakos, agresszív, türelmetlen vagy? Szerinted ki akarja hogy a pasija lekeverjen neki egyet ha olyan kedve van vagy megerőszakolja? És mondhatod azt hogy nem, de aki benne van az úgysem tudja magát 100% irányítani.

Ilyen formán én is mondhatnám hogy tömeggyilkos vagyok, de fogadjatok mert aki nem fogad el úgy ahogy vagyok az szemét. Sajnálom, a legtöbb (és a normális) embernek NEM KELL JÁTSZANI azt amit te annak gondolsz. Ha ez benned nincs meg és csak játszással tudod elérni akkor a baj veled van.

Amúgy meg te kéárdeztél, fogadd el a véleményt.

2010. jún. 20. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 A kérdező kommentje:
figyi, az agresszív-erőszakos nem csak állati szinten tud megmutatkozni... agresszívan akar valamit.... erőszakosan akar elérni valamit.... türelmetlenség pedig a p*csöléssel szemben van... a bizonytalansággal szemben.
2010. jún. 20. 01:29
 15/45 anonim ***** válasza:
5%

Nagy szükséged van erre barátom.

[link]

A nőkkel meg nem kell jóban lenni,dugni kell őket,mert ebbe a lelkiállapotba súllyedsz,mint amiben vagy.

Ha meg nem vagy milliomos elfelejtheted az ostor csattogtatást.

2010. jún. 20. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
100%

Hát épp ez az. Pl egyszer nem lesz kedve szexelni a csajodnak te meg agresszívan fogod akarni... Hidd el nem olyan könnyű határvonalat húzni... Könnyen elszállhat az agyad ha meg van a hajlamod.

És különben is, ha nem állatisanan vagy agresszív akkor is ijesztő ez más embereknek. Normális ember képes elfogadni ha vaklami nem úgy van ahogy ő akarja, képes várni stb. Ezt már kicsi korban megtanulják.

2010. jún. 20. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 A kérdező kommentje:
figyi öreg, nem akarok csajozgatni. vagyok olyan frankó figura, hogy annak szeressenek, ami vagyok. nem fogok játszadozni, taktikázni. fosom én telibe ezt. keményen.
2010. jún. 20. 01:34
 18/45 A kérdező kommentje:
na most figyelj, vannak egyértelmű dolgok, vannak egyszerű dolgok. amikor van egyszerű/egyértelmű dolog, és ezzel p*csöl valaki, akkor felnyomja az agyvizem keményen. amikor egy lány pl. bizonytalan... rohadtul dühös leszek.
2010. jún. 20. 01:35
 19/45 anonim ***** válasza:
100%
Akkor minek írtál ki kérdést? Azt hitted bólogatni és isteníteni fognak? :D De hát nem szeretnek szóval mégsem vagy olyan frankó... Tudom fáj bevallani, azért ellenkezel ennyire.
2010. jún. 20. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:
nem ellenkezek, azt akarom megvitatni, miért hazugságra épül minden.
2010. jún. 20. 01:37
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!