Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírnak a lányok. Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírnak a lányok. Nem vagyok humoros, néha kedves sem, heves, erőszakos, agresszív, türelmetlen. Ha szeretek, nagyon szeretek, de ez nem elég. Folytatás (? )

Figyelt kérdés
szeretek és tudok is bókolni, de egy idő után felhagyok vele, gyűlölöm a gyávaságot, a gerinctelenséget, a tetthiányos embereket, és igazából nem szeretek várni senkire, utálok taktikázni, cicázni, és egyéb marhaságot. szóval olyan Conan style fickó vagyok, egy réteggel kevesebb izomzattal. miért nem bír engem senki? egy lánnyal sem vagyok jóban, akivel valaha voltam, megjegyzem.
2010. jún. 20. 01:08
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:

figyi, az, hogy igazam van, és az, hogy nem értek valamit, két dolog. nem egy agyatlan suttyó vagyok. de ennyit erről, ha ezt nem érted, kár a gőzért.

nem azt kérdezem, milyen tulajdonságaim miatt nem bírnak, hanem miért nem bírnak? mikor, magamat elnézve, ha én egy ilyen csajt találnék, mint amilyen fickó vagyok, nagyon bírnám.

2010. jún. 20. 02:08
 32/45 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen csajt nem fogsz találni,úgyhogy marad az egyedűllét sorry,:Dha meg találsz is az meg azért nem lesz jó mert ugyanolyan lesz mint te két hasonló súlycsoport nehezen fér meg 1más mellett,én ugyanúgy nem vagyok hajlandó kutyáskodni a másiknál meg stb-ik pedig én lány vagyok és leszarom hogy kinek mik az elvárásai:D:Dfel a fejjel hátha megtalálod az ideális alanyt,de ma már a szingliség és a sznob magatartás is eléggé trendi:D:D a másoktól való különbözőség.Ha nem tudsz felzárkozni és nem ismered a tolerancia és a kompromisszum fogalmát meghaltál ebben a világban.Szar ügy de ez van:S:D
2010. jún. 20. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, nagyon nagy esély van, hogy a lassan 3,5 milliárd csajból van legalább egy, aki bírna téged :) De ha mondjuk maradsz ilyen, akkor lesz 1 db ilyen. Akivel valószínűleg a büdös életben nem találkozol. Ha egy picit lejjebb adsz (nem azt mondom, hogy legyél egy gerinctelen senki, de egy picit alkalmazkodóképesebb), már lesz tíz. Ha még egy picit, lesz száz... egyébként hidd el, nagyon sok ember szeretne fair és tisztességes játékot játszani. És pár pofára esés után sokban felmerül, hogy igazságtalan a világ, nem jó ez így, stb. De ez van, kész, megszokod, vagy baszhatod, és mindenki elkezdi ezt a lejjebb adja magát játékot, addig, amíg nem találkozik egy hozzá illő csajjal. Aztán addigra rájössz, hogy ez a veszett nagy igazságosság, tartás, önérzet nem is olyan fontos. Mert ha csak önérzeted és tartásod van, azzal bizony baszhatod az életed. Kell mellé még sok minden más is.

Ugyanígy: erő, akarat, kitartás, keménység, NAGYON jó, ha vannak, de ez így önmagában kevés.

Tudom, hogy fáj, amikor betör az élet, de nem nagyon van más választás =)

2010. jún. 20. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
Ja 01:56 voltam
2010. jún. 20. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
100%

Akarattal el lehet érni tisztább dolgokat?

Milyen tiszta dolgokat? A világ nem csak fekete meg fehér.

Kár hogy te annak látod. "csak egy sith gondolkodik végletekben"

Amit te igazságnak hiszel az csak neked igazság.

Azt hogy te vagyány vagy, vagy sem, meg tökös fickó ezt nem mondhatod magadról. Az ilyeneket másoknak kell mondani rólad. Bár kétlem, hogy lenne ilyen ember.


Conan nem hiszem, hogy idejönne sírni erre a weboldalra, hogy brü-hü-hü, miért nem bírnak a lányok.


Szerintem te nem értessz valamit.

Miért azt kérdezed, hogy miért nem szeretnek? Azt kellene inkább, hogy mégis mi okuk lenne rá, hogy szeressenek engem.


Az, hogy szeressék az embert nem magától értetődő emberi jog. Ki kell érdemelni. Azok alapján, amiket te mondassz magadról, nem igazán tettél semmit amivel kiérdemelnéd.


Nehogy már te tegyél szemrehányást másoknak, hogy miért nem szeretnek.


Te vagy a nagy egyenes ember, aki nem taktikázik és mindig őszinte még ha az bánt is másokat.

Nem hallottad még egy csepp mézzel több legyet lehet fogni, mint 100 csepp ecettel?


Egyébként kétlen, hogy annyira egyenes lennél.

Azt is írod, hogy nem szereted a tetthiányos embereket. Na te mégis mit tettél, azért hogy szeressen a lányok. Semmit. Akkor ezek szerint te egy tetthiányos ember vagy?

Nem utálod magadat? A logikád szerint pedig kellene.



"mikor, magamat elnézve, ha én egy ilyen csajt találnék, mint amilyen fickó vagyok, nagyon bírnám."

Látod én mondtam. Azért csak van egy kis alapja annak, hogy mondtam, hogy biztos meleg vagy.

Itt azt írod, hogy olyan csajt akarsz, aki olyan mint te. De hát akkor az nem csaj hanem pasi.

2010. jún. 20. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:
hát, én olyan f*szi vagyok, hogy soha nem volt szükségem senkire, általában egyedül oldottam meg a dolgaim, és jól. mivel eléggé tudok harcolni az igazamért, és eléggé keményen, ezért mindig vannak olyanok, akik úgy látják jónak, hogy engednek, így ebből nincs gond. figyelj, kellene nekem egy ilyen lány, ki kellene próbálni, aki ilyen kaliberű, mint én.
2010. jún. 20. 02:21
 37/45 anonim ***** válasza:
100%
tévedés mert nőbe is van ilyen egyéniség azok vannak általában 1edűl,tisztelet a kivételnek:)
2010. jún. 20. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
75%
az a nő téged megól,ahogy te is őt...de hajrááá:D:Dáhhh
2010. jún. 20. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 A kérdező kommentje:
holnap folytatjuk, emberek, itt a vihar.
2010. jún. 20. 02:24
 40/45 anonim ***** válasza:
bocs megől
2010. jún. 20. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!