Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírnak a lányok. Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírnak a lányok. Nem vagyok humoros, néha kedves sem, heves, erőszakos, agresszív, türelmetlen. Ha szeretek, nagyon szeretek, de ez nem elég. Folytatás (? )

Figyelt kérdés
szeretek és tudok is bókolni, de egy idő után felhagyok vele, gyűlölöm a gyávaságot, a gerinctelenséget, a tetthiányos embereket, és igazából nem szeretek várni senkire, utálok taktikázni, cicázni, és egyéb marhaságot. szóval olyan Conan style fickó vagyok, egy réteggel kevesebb izomzattal. miért nem bír engem senki? egy lánnyal sem vagyok jóban, akivel valaha voltam, megjegyzem.
2010. jún. 20. 01:08
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy nálad igen, de nem mindenhol. Akinek kicsit is normális jelleme van annak nem kell semmit játszani.
2010. jún. 20. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:

Akkor ez a neked való!Figyeld a refrént!:D

http://www.youtube.com/watch?v=3xEZBdSlxnY

2010. jún. 20. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:
engem azért nem bírnak elviselni, mert én jól látom a dolgokat, én látom az igazat, és ha valaki s*gg, én nem fogom azt mondani, hogy etyempetyem, hanem konkrétan a k*rva anyjába elküldöm, még ha lány, akkor is.
2010. jún. 20. 01:41
 24/45 anonim ***** válasza:
100%

Egy lány sem való melléd, max akit megalázhatsz. Sajnos vannak ilyenek. Ahogy neked mindig igazad lenne meg nem hiszem. Csak lehet, hogy te vagy az, aki nem látja be a tévedéseit. Ismerek sajnos ilyet is.

Szerintem te igazából egy szürke ki egér vagy, aki azzal teszi ez életét érdekesebbé, hogy megírja másoknak, hogy mlyen raj.


De az is lehet, hogy igazából meleg vagy, csak még nem merted magadnak bevallani. Lehet, hogy azért nem szereted a lányokat és azért idegesítenek, mert egy erős férfit szeretnél magad mellé, akihez odabújhatsz és kisírhatod magad a vállán.

Egyáltalán nem szégyen. Csak vállald fel magad nyugodtan.

2010. jún. 20. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:
kár volt önelemzést írnod magadról hajnali kettőkor, mert rád aztán senki nem kíváncsi. besz*rok az ilyen spekulációra hajlamos agyrémekre.
2010. jún. 20. 01:48
 26/45 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked mindig igazad, vagy akkor miért tetted fel ezt a kérdést?

Úgyis tudod a válasz vagy nem?


Szerintem egy kis unatkozó 13 éves emo-s vagy, akinek megengedték a szülei, hogy fenntmaradjon szombat este mert nyári szünet van és hétvége.

2010. jún. 20. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 A kérdező kommentje:

mert, sérült barátom, kíváncsi vagyok, mit mondanak mások, és úgy tűnik, eddig nem sok érdekeset.

mondom, önelemzést nem kérek, magadról. :)

2010. jún. 20. 01:55
 28/45 anonim ***** válasza:
82%

"ha ezért nem képesek szeretni, akkor ez a világ sz-a-r."


Ez így van. A világ sz@r. És vagy beleszoksz, és játszod a szabályok szerint, vagy soha nem leszel boldog. Mindkét út járható, neked kell választanod. Hiába pattogsz, türelmetlenkedsz, hiába vagy a faszagyerek, ezek a szabályok akkor is így vannak. Kész. Bármennyire nem tetszik. Ezt vagy elfogadod (nem muszáj), vagy nem fogsz elérni semmit az életben.

Egyébként én nem tudom, nem ismerlek, de tegyük fel tényleg az esetek 95%ában igazad van... és? Ugyan már, ki nem szarja le az igazságot? :) Ez nem az igazság világa. Ha tetszik, ha nem tetszik, ezt nem de döntöd el, és NULLA beleszólásod van.


Amúgy ezt én se értem a 01:45ösnek honnan jött, hogy meleg vagy lol. Mostanában mindenre ez a válasz, ami nem tetszik, vagy mi? XD

2010. jún. 20. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
100%

Miért vagy kíváncsi? Nem azt mondtad, hogy úgyis mindig neked van igazad? :D

Miért vagy, akkor más véleményére kíívácsni?

Conan nem lenne.


Szerinted miért nem bírnak az emberek?

Rajta mond meg te, ha ennyire mindig igazad van.

2010. jún. 20. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:

1:45ösnek valami komoly baja van, de lehet, hogy csak izzik a farka, nem tudom.

és mi van, ha mondjuk én új módszert akarok kezdeni? tehát, nem játszom? szerintem erővel és akarattal, kitartással, és keménységgel is el lehet érni, sokkal tisztábban, a dolgokat, mint játékkal. de ez lányügyben elég nehezen jön össze.

2010. jún. 20. 02:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!