Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, zavar, ha a barátnőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, zavar, ha a barátnőtöknek sok szép cipője van, többnyire tűsarkúk, magassarkúk, vagy hidegen hagy?

Figyelt kérdés

A sok cipő alatt kb 40-45 pár valóban szép darabot értek,amik természetesen ízlésesek és hétköznapi szettekkel is jól variálhatók.Nem hardcore gyűjtő,más dolgok is léteznek számára,de az évek alatt nyilván lesz egy-két pár egy olyan nő életében,akinek fontos a jó megjelenés és nem érdekli,ha másnak meg elég 3-4 pár egy életre.


Szóval ti szerettek gyönyörködni a szép cipőkben egy nőn,vagy totál mindegy,mi van a nő gardróbjában?


Csak kíváncsiságból kérdezem.

Köszi


2018. júl. 29. 16:03
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

Nem a cipőid hanem a személyiséged és a habitusod ami elviselhetetlen. Olyan vagy mint egy leszbikus férfigyülölő frusztrált, véresszájú feminista.

Egy percig nem tudnék veled lenni függetlenül attól hogy nézel ki és mennyi cipőd van.


Persze láttam itt van egy pár kiéhezett kan akinek minegy hogy bléjük törlöd a cipőidet (mind a százat) csak pinát lássanak, ezért eltürnek minden agressziót.

2018. júl. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
Csak akkor zavarna, ha engem soha nem vinne magával cipőt venni, és nem is érdekelné, hogy nekem mi tetszik. Ha a 40-50 párból lenne 4-5, amit velem választott ki, esetleg direkt az én kedvemért vett, akkor nem érdekelne, hogy azon felül mennyi van még neki.
2018. júl. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!