Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, zavar, ha a barátnőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, zavar, ha a barátnőtöknek sok szép cipője van, többnyire tűsarkúk, magassarkúk, vagy hidegen hagy?

Figyelt kérdés

A sok cipő alatt kb 40-45 pár valóban szép darabot értek,amik természetesen ízlésesek és hétköznapi szettekkel is jól variálhatók.Nem hardcore gyűjtő,más dolgok is léteznek számára,de az évek alatt nyilván lesz egy-két pár egy olyan nő életében,akinek fontos a jó megjelenés és nem érdekli,ha másnak meg elég 3-4 pár egy életre.


Szóval ti szerettek gyönyörködni a szép cipőkben egy nőn,vagy totál mindegy,mi van a nő gardróbjában?


Csak kíváncsiságból kérdezem.

Köszi


2018. júl. 29. 16:03
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
9%
Miért is nulla,a pénzemért én dolgozom nem is keveset a saját cégemben,de tudom le kéne adnom a pasinak uramnak h egy 600 fts tusfürdő árát vissza könyöröghessem a saját munkámból,én igazi nő vagyok és szerencsére melettem igazi férfi van,az ilyen beleszólós pasiknak lábtörlő kell...
2018. júl. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:

A zavar dolgot nem ilyen kicsinyes dolgokra értettem,hogy egyáltalán neked bármi közöd is lenne a nő pénzéhez.Eszembe sem jutott ilyen leláncolt pasi,mert elég ritkán találkoztam ilyenekkel életem során.


Egyébként az is érdekes kérdést vet fel,hogy van olyan férfi,akit zavar,ha a barátnője valamiben örömét leli.Mert ez azt is jelenti.Kemény lehet egy ilyen párkapcsolatban vegetálni.



Ha amiatt zavarna,mert mondjuk nem lehet tőlük lépni a lakásban, azt megértem,kb ilyesmire is irányult a kérdésem, de hogy egy pasi eldönti,hogy "hülyeség"és azért zavarja....anyááám :))))) Nem semmi szelek fújnak arra.Az ilyen férfi a kukáig se húzza.

2018. júl. 29. 17:27
 23/42 A kérdező kommentje:

21:

kiírtam egy random kérdést,mert pakolgattam a cipőimet és gondoltam megkérdezem és ebből valaki arra következtet,hogy ez egy "fontos" kérdés.

Ilyen debil férfi nemhogy velem nem jönne össze,hanem le sem ülhetne velem egy asztalhoz.Amúgy meg vagy válaszolj a kérdésre,vagy mozogjál arrébb.

2018. júl. 29. 17:31
 24/42 anonim ***** válasza:
57%
Kedves Kérdező tudod te hány pasit zavar ha a nő bármiben örömét leli,ha pénze egzisztenciája van a pénzét nem szedheti el,ha a nő gondolkodik h esetleg nem függ és liheg a pasin h utána zsarolható rugdosható legyen, sok pasit az is zavar ha a segédeszköz(barátnö) élvezi a közüsülést és nem robotként ingyen teszi a dolgát és nem liheg azért h alamizsnát dobnak neki.. igen szar az ilyen vegetálós hézagtöltös kapcsolat,proli módi ahol a pasi talál erre vevö nőt.
2018. júl. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:

25:

én csak azt sajnálom,hogy néhány,szellemileg alulfejlett férfi egy ilyen kis jelentéktelen kérdésre sem képes kisebbségi komplexus nélkül válaszolni.

2018. júl. 29. 17:40
 26/42 A kérdező kommentje:
egyébként a leginkább ez zavarja őket:hogy a nő tőlük független.Szeretik,ha érzik,hogy nélkülük elhasalt Bambik lennénk.Érdekes,hogy egy erős és szintén független férfi mellett ezt sosem éreztem.
2018. júl. 29. 17:43
 27/42 anonim ***** válasza:
63%
A probléma nem ezzel van. Kulturáltan válaszolok és nulláznak, ez a baj.
2018. júl. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:

19-es:

nőies stílus=szolgalelkű,finomkodó,nem mindent kimondó,majd a gondolatát úgyis kitalálja a férfi.


Így van.Nem vagyok szerencsére nőies ebből a szempontból és nincs szó arra,mennyire örülök,hogy nem vagyok az. Köszönöm a bókot,cica.

2018. júl. 29. 17:48
 29/42 anonim ***** válasza:
Mellettem is erös férfi van nem kisebbségi komplexusos imitátor aki csadort huzna rám,fáj neki az orgazmusom és csak akkor tud fölényre szert tenni ha engem letapos eltapos megtapos nöként..
2018. júl. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:

27-es:

a nővel szemben az egyetlen "fegyverük" a százalékokra kattintás :)) Máshogy nem tudnak védekezni,de ez inkább cuki:)) Persze nem férfiasan cuki,hanem olyan kiskutyásan cuki:))Megy a csont.

2018. júl. 29. 17:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!