Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, zavar, ha a barátnőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, zavar, ha a barátnőtöknek sok szép cipője van, többnyire tűsarkúk, magassarkúk, vagy hidegen hagy?

Figyelt kérdés

A sok cipő alatt kb 40-45 pár valóban szép darabot értek,amik természetesen ízlésesek és hétköznapi szettekkel is jól variálhatók.Nem hardcore gyűjtő,más dolgok is léteznek számára,de az évek alatt nyilván lesz egy-két pár egy olyan nő életében,akinek fontos a jó megjelenés és nem érdekli,ha másnak meg elég 3-4 pár egy életre.


Szóval ti szerettek gyönyörködni a szép cipőkben egy nőn,vagy totál mindegy,mi van a nő gardróbjában?


Csak kíváncsiságból kérdezem.

Köszi


2018. júl. 29. 16:03
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
47%
Imádom a lábakat, szóval izgatna. Ha szexnél is hordaná a magassarkút néha, akkor kiugranék a bőrömből.
2018. júl. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:
még férfival nem próbáltam,de néha itthon,magamnak csak úgy felveszek egyet és kicsit forgolódok az ágyban,mert valahogy ad egy kis játékos érzést,vagy nem tudom :))
2018. júl. 29. 16:36
 13/42 anonim ***** válasza:
35%
Nagyon jól teszed kérdező. Ezt a szokást gyakorold néha szerelmeskedéskor is! 🙂
2018. júl. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:
hú,hát szexi cipőhöz nem biztos,hogy a szerelmeskedéses verzió dukál ..:)))
2018. júl. 29. 16:53
 15/42 anonim ***** válasza:
40%
Miután a saját keresetemmel én rendelkezem és többet keresek mint a sok pasika,szép volna ha beszólna h hülyeségre költök,sose voltam közös kasszán épp emiatt,pedig sok pasi szerette volna a közös kasszát,és ha eltartom de inkább cipöre magamra költök mint egy herére aki még a cipö vételt is megszabná a saját pénzemből..
2018. júl. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:
ha a pasinak van hozzá szerszáma,meg tudása,akkor szóba jöhet.Ellenkező esetben nem ő ba*z engem,hanem én ba*om őt.Kifele.
2018. júl. 29. 17:04
 17/42 A kérdező kommentje:

16-os:

szívemből szóltál.Hasonlót próbáltam magyarázni pár férfi-imitátornak.

2018. júl. 29. 17:05
 18/42 anonim ***** válasza:
64%
Csak azt nem értem, hogy miért teszel fel egy kérdést, ha nem bírod elfogadni a válaszokat..Van akit zavarna, törődj bele.
2018. júl. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
43%
Fú amúgy remek a stílusod, nagyon nőies lehetsz..
2018. júl. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
Soha nem jönnék össze ilyen nővel akinek ez a kérdés fontos.
2018. júl. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!