Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szép lányok, titeket ez nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép lányok, titeket ez nem zavar?

Figyelt kérdés

Van a környezetemben egy nagyon szép lány, mindenki észreveszi, de ezt ő már gondolom megszokta az évek alatt, de mivel elég fiatal még, van egy olyan része a dolognak, ami engem zavarna, még szép lányként is.

Egészen 15-40-50-ig is keresik a társaságát, jelölgetik őt közösségin, ráirkálnak, úgy mondják neki a bókokat, mintha ő maguk is 10-en évesek lennének.

Pl, most nem régen is mesélte, hogy ahol van diákmunkán , egy 40 éves pasi bejelölte, és irkál neki, meg lájkolgatja pl.

Ez nem frusztráló ? Nyilván átlagosakkal is megtörténhet ilyen, de nem ilyen gyakran, titeket zavarna?


2017. júl. 11. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyen fiatalon nekem az esetek többségében le sem esett, hogy mit akarnak a pasik, azt hittem, van olyan, hogy hátsó szándék nélkül is hozzámszólnak:D Lehet, h csak én voltam ilyen naív, nemtudom. Mostanra pedig már megtanultam kezelni, egyszerűen nem veszek róla tudomást, elengedem a fülem mellett, letiltom, stb. A nyáladzás nem vesz el és nem is ad hozzá az önbizalmamhoz, mert az belülről fakad.
2017. júl. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Már hozzá szoktam. Zavar! Ezért frappánsan lekoptatom őket. Nem is beszélve arról hogy a párom hogy érezne ha valamilyen csoda fojtán foglalkoznék velük.
2017. júl. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2017. júl. 11. 21:22
 4/8 Sunshinedoll ***** válasza:

De, idegesítő, főleg, mikor ilyen 40+ éves palik hiszik azt, van esélyük, legszívesebben rájuk hívnám a rendőrt lol.

Én pl facebookon ezért nem vagyok aktív, és nincs fent képem sem, ne irkáljon meg jelölgessen senki. Válaszolni se szoktam ezeknek.

Instagrammon is megtalálnak, azoknak se szoktam visszaírni. Én ennyivel elintézem.

2017. júl. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2017. júl. 11. 22:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Amíg társkeresőztem, akkor volt gyakran, hogy 60+os férfiak megtaláltak, azoknak vissza sem írtam. Megtaláltak a nálam jóval fiatalabbak is, bennük az zavart igazán, hogy pontosan tudtuk, nem ugyanaz a célunk a társkeresővel, mégis írogattak rendíthetetlenül. Aztán nekik se válaszoltam. Csak felfogták a végén...
2017. júl. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Társkeresőn velem is megesett ilyen, de ő nála élőbe
2017. júl. 12. 20:08
 8/8 anonim ***** válasza:
2# "fojtán" :) Lehet hogy a szépséged miatt közelednek hozzád a vén pasik csak ne levelezz velük.Vagy inkább senkivel :)
2018. febr. 1. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!