Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, zavar, ha a barátnőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, zavar, ha a barátnőtöknek sok szép cipője van, többnyire tűsarkúk, magassarkúk, vagy hidegen hagy?

Figyelt kérdés

A sok cipő alatt kb 40-45 pár valóban szép darabot értek,amik természetesen ízlésesek és hétköznapi szettekkel is jól variálhatók.Nem hardcore gyűjtő,más dolgok is léteznek számára,de az évek alatt nyilván lesz egy-két pár egy olyan nő életében,akinek fontos a jó megjelenés és nem érdekli,ha másnak meg elég 3-4 pár egy életre.


Szóval ti szerettek gyönyörködni a szép cipőkben egy nőn,vagy totál mindegy,mi van a nő gardróbjában?


Csak kíváncsiságból kérdezem.

Köszi


2018. júl. 29. 16:03
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:

30-as:

még egy lelkébe tiport férfi:) Mennyi sérült pasi él itt,ki hitte volna.

2018. júl. 29. 17:51
 32/42 anonim ***** válasza:
100%
Az eddigi barátnőimnek jellemzően tőbb túra-, és futócipője volt, mint magassarkúja. Azt hiszem ezzel mindent elmondtam 🙂
2018. júl. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:

annyi derült ki,hogy kevésbé nőies nő.

Van ilyen is.Semmi rendkívüli nincs benne.

2018. júl. 29. 18:03
 34/42 anonim ***** válasza:

általában hidegen hagy , hogy hány darab cipője van és milyenek ha ő veszi a nagyját.


Csak maximum viccesnek tartok olyat ha egy mackónadrághoz magassarkút vesz. Vannak olyan összeállítások amik viccesen néznek ki :)

2018. júl. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:

"annyi derült ki,hogy kevésbé nőies nő."


éppen ellenkezőleg.


az derül ki, hogy ki az, aki nem egy unalmas, kikent, kifent liba, akinek a legnagyobb kaland az életében az, hogy melyik piros árnyalatot válasszon a karmára :)

2018. júl. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:

35:

hátha nálad a magassarkúk kizárják azt,hogy egy nő izgalmas legyen,akkor részvétem a gyér tapasztalataidhoz és kevésbé szerencsés lehetsz a nők terén,ami a válaszodból prímán kiderül:)



Köszi a válaszokat,bőven elég volt:)Kár,hogy a kérdésre kevesen válaszoltak,pont ezért is hagyom itt.

2018. júl. 29. 18:14
 37/42 A kérdező kommentje:

na,ezt a privátot utolsó döfésként itt hagyom,alátámasztja az általam elmondottakat.Nagyon köszi privátoló! :))

Igazán őszinte:)

( a neved persze nem másoltam be)


Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: ma 18:11

Az üzenet előzménye: A kérdésre írt válasz: Férfiak, zavar, ha a barátnőtöknek sok szép cipője van, többnyire tűsarkúk, magassarkúk, vagy hidegen hagy?


"nyilván ilyen nő össze sem jönne olyannal,akit zavarna,hogy mire költi a pénzét.Ha téged zavar valami,az azt jelenti,hogy úgy érzed,közöd van..."

Az üzenet témája: X


Az üzenet szövege: Szia!


Miért érdekel mások véleménye?

Eleve nem jó helyre jöttél, mert itt sok a lúzer, kisebbségi komplexusos p*cs.

2018. júl. 29. 18:19
 38/42 anonim ***** válasza:

Nem zavar. De hidegen sem hagy épp ellenkezőleg, melegséggel tölt el:)


40-45 pár cipő mondjuk nem is kifejezetten sok. Eleve a nők színesebben öltözködnek úgyhogy több cipőre van szükségük, na meg sokan máshogy állnak a cipő kérdéshez, nekik az nem csak egy cipő hanem valami csecsebecse :D

Bár ezt nem tudom 100%-ig átérezni.. de elfogadom és örülök, hogy ha ő élvezi és számára öröm viselni egy bizonyos cipőt.

Ha ő örül az valahol jó nekem is..


Abszolút nem mindegy mi van a gardróbjában.. persze, hogy szeretek gyönyörködni egy cipőben.. főleg ha egy szép nő viseli, de önmagában egy cipő is lehet szép, úgymond mestermű.


+1, mivel tudom, hogy szereti a cipőket így legalább lenne egy jó támpontom arra, hogy mit vegyek neki ajándékba.. persze könnyű mellélőni, de csak hagyna valami jelet azt illetően, hogy mi az amitől igazán boldog lenne:)

2018. júl. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
100%
Az egyéniséged a legtöbbjüket jobban zavarná szerintem, mint a cipőid.
2018. júl. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Engem ebben csak az zavarna, hogy hol kívánja tárolni? Ha hozzám költözne nem tudná hova tenni.
2018. júl. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!