Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, zavar, ha a barátnőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, zavar, ha a barátnőtöknek sok szép cipője van, többnyire tűsarkúk, magassarkúk, vagy hidegen hagy?

Figyelt kérdés

A sok cipő alatt kb 40-45 pár valóban szép darabot értek,amik természetesen ízlésesek és hétköznapi szettekkel is jól variálhatók.Nem hardcore gyűjtő,más dolgok is léteznek számára,de az évek alatt nyilván lesz egy-két pár egy olyan nő életében,akinek fontos a jó megjelenés és nem érdekli,ha másnak meg elég 3-4 pár egy életre.


Szóval ti szerettek gyönyörködni a szép cipőkben egy nőn,vagy totál mindegy,mi van a nő gardróbjában?


Csak kíváncsiságból kérdezem.

Köszi


2018. júl. 29. 16:03
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
57%
Zavarna, hogy hülyeségekre költi a pénzt.
2018. júl. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:

nyilván az ő pénze,és ha erre is van pénze,akkor másra is van.A hülyeség meg mindenkinek más.Ami neked hasznos,az valszeg nekem hülyeség,mégse zavarna,mert kinek mi köze hozzá.


Én magára a cipőkre kérdeztem rá,nem arra,hogy kinek mire kellene költenie a pénzét.

2018. júl. 29. 16:07
 3/42 anonim ***** válasza:
3%
Nem zavarna, mert ez azt is sugallja, hogy szèp lábai vannak, amit lehet egyrèszt nèzni a cipőkben, másrèszt ha elfârad, akkor megengedi, hogy megmasszìrozzam neki:). Azonban hosszútávon sajna ez nem egėszsėges.
2018. júl. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 próbálokkedveslenni ***** válasza:

Nem zavart semmi ilyesmi egyik páromnál sem. Volt cipő gyűjtős, táska gyűjtős, ruha gyűjtős. A legutolsó a körömlakkokat gyűjtötte. 400-nál hagytuk abba a számolást.

Én is vettem neki párat...volt, hogy 1 kicseszett körömlakk miatt utaztam 3 órát és néztem át 4 üzletet, de meglett. Utána pedig nagyon hálás volt ;)

2018. júl. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
én csak heti 3-4 alkalommal hordok magas,vagy tűsarkút,egyéb napokon laposban vagyok,de azok is mind szépek. szóval nálam megvan a balansz,harmónia.
2018. júl. 29. 16:15
 6/42 anonim ***** válasza:
51%
Nekem nagyon is tetszik, ha egy nőnek sok cipője van, szeretem a nőcis nőket :D
2018. júl. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:

" volt, hogy 1 kicseszett körömlakk miatt utaztam 3 órát és néztem át 4 üzletet, de meglett."


na,ezt nevezem igazán kedves gesztusnak :)

2018. júl. 29. 16:16
 8/42 anonim ***** válasza:
58%
Zavarna. 40-45 pár cipő nagyon sok (pénz), és ha ennyire buta, hogy ilyen marhaságokra költi a pénzt, akkor nem lennénk egy hullámhosszon.
2018. júl. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
29%

Nem is olyan sok. Ha minden honapban csak egyet vesz, az evi 12.

En csak ebben a honapban 3 labbelit vettem.

2018. júl. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:

nyilván ilyen nő össze sem jönne olyannal,akit zavarna,hogy mire költi a pénzét.Ha téged zavar valami,az azt jelenti,hogy úgy érzed,közöd van hozzá,hogy mire költi a pénzt,ami pedig hepciás,spúr pasit takar.


Én szerencsére mindig olyan férfiakkal jöttem össze,akik mellett szabad lehettem.Helyettem egy férfi nem fogja eldönteni,hogy számomra mi legyen a fontos és én sem döntöttem el helyettük soha. Ez nagyon 20.századi,despota hozzáállás.


Ráadásul egy nőnek egy cipő teljesen más funkciókat tölt be,mint egy férfinál.Szóval,ha valami hülyeség,akkor az az,hogy férfi hasonlítsa össze magát egy nővel, cipő kérdésben.

2018. júl. 29. 16:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!