Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik ezt a nők? Nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik ezt a nők? Nők és Lányok véleménye különösen érdekel ;)

Figyelt kérdés

Sokan hallottam már, hogy a nők/lányok efféle képen fogalmaztak:

"Hát a szülés olyan rossz érzés, amennyire szörnyőt egy férfi sosem fog megtapasztalni."

vagy

"A férfiak élete sokkal könnyebb, sosem érzik milyen a menstruáció...stb"


Miért? Mit gondolnak, nekünk nem nehéz férfinak lenni? Az egyik legnehezebb foglalkozás a világon.(a rákhalászat és hóhér után :D)


Ja és orvosok szerint egy epekő kivizelése legalább olyan fájdalmas mint egy szülés, mi mégsem hisztizünk rajta. :D


2010. máj. 25. 19:11
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:

"A nők: dolgoznak, főznek, mosnak, takarítanak, gyereket nevelnek

A férfiak: dolgoznak, esetleg takarítanak, és játszanak a gyerekkel..."


Azért ezt is vitatnám.(ha szabad :))

Ha a nők főznek, mosnak, takarítanak akkor ebből adódik, hogy idejük nagy részét otthon töltik. Tehát, ha férfi nem csinál semmit otthon *szarkasztikus köhögés* akkor ezek szerint ideje nagy részét munkában tölti.


Ja és nem mellesleg, mikor a nők aztmondják: "Sokat dolgozom, és mikor hazaérek átváltozok takarítónővé, szakácsá, tanárnővé, stb."

Viszont

Hallottátok már azt egy férfitől hogy: Sokat dolgozom, és mikor hazamegyek átváltozok szerelővé, biztonsági őrré, hordárrá stb..."


Nem hallottátok? Még szép hogy nem...

2010. máj. 26. 12:51
 32/38 anonim válasza:
jah de gondolom h nem hugyozol epekövet minden hónapban 6-7 napot
2010. máj. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

Hát már pedig szerintem a legtöbb családban az van, hogy anyuka dolgozik, és miután hazamegy otthon mos, főz, takarít.

Szerintem nem sok helyen van az, hogy a férfi takarít meg mos. Főzni még esetleg.

Szerelő? Azért oké, hogy még ha meg kell szerelni ezt azt, de nem kell állandóan. Egy nőnek viszont nem kéthavonta egyszer kell főznie meg mosnia.

Ez a VESEköves meg baromság. Úgy mondod, mintha ez általános dolog lenne, hogy a férfiak VESEkövet pisilnek.

2010. máj. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

Le lehet pontozni, de szerintem szánalmas vagy, kedves kérdező!

Miért sajnáltatod magad őszintén?

A kanapén kellett aludj, mert nem voltál képes megcsinálni néhány apróságot vagy mi?

Icipicit gondold már végig amit írtak a hölgyek eddig.

37/F

2010. jún. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

Mint írtad:

"Azért ezt is vitatnám.(ha szabad :))

Ha a nők főznek, mosnak, takarítanak akkor ebből adódik, hogy idejük nagy részét otthon töltik. Tehát, ha férfi nem csinál semmit otthon *szarkasztikus köhögés* akkor ezek szerint ideje nagy részét munkában tölti. "


Miért nem figyelsz??

Azt írtam a nők: DOLGOZNAK, főznek, mosnak, takarítanak.

Nem pedig otthon vannak idejük nagy részében, hanem munka után csinálják ezt!

Ismeretlenül is megutáltalak... képzelem milyen lehetsz, és milyen lehet a feleségednek.. hisztis gyerek.

Üdv.

2010. jún. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:

Tudjátok mit? Hagoym a "fenébe" ezt a hülye kérdést. Túlságosan is elhúztátok rossz irányba. -.- Megismételném a kérdés témáját: Miért hiszik az a nők, hogy a férfiaknak nincsenek problémáik?


Nem állítottam, hogy a nőknek könnyű, vagy hogy könnyebb mint a férfiaknak, de be kell látnotok, hogy férfinak is nehéz lenni, és vannak problémáink.


(Bár ezek szerint, szerintetek a férfiak életet csupa játék meg sör, nagy habcsókkal a tetején.-.-"")

2010. jún. 7. 18:32
 37/38 anonim ***** válasza:
Azért, MERT A FÉRFI ERŐSEBB NEM, ÉS TÖBB MINDENT ELVISEL De mi gyengébbek vagyunk, nem tehetünk róla.
2010. júl. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
De a versenyszellem ugyanaz...
2010. júl. 21. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!