Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tisztázzuk a rendes lány, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tisztázzuk a rendes lány, és a partiribizli fogalmát! Kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés

tehát! szoktuk itt gyik-on emlegetni a "rendes lányokat", és a "partiribancokat".

szerintetek ők melyik kategóriába tartoznak?


[link]

[link]

[link]



mert én valahogy őket mint partiribizlinek állítanám a kinézetük, kisugárzásuk alapján..

mondjatok véleményt, és linkeljetek, nektek ki rendes lány és ki particica?


és a "rendes lány" -nak nem kell rondának visszahúzódónak és csendesnek lennie feltétlenül.


2011. aug. 28. 22:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ennek semmi köze a kinézethez. A viselkedés pedig fényképeken nem látszik.

Nagymamámat is felöltöztethetném ilyesmibe, mégsem lenne partiribanc.

2011. aug. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
nem tom, de van amelyik a "szúrnám" kategóriába tatrozik
2011. aug. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Bed?:D akk ezek tuti parytkvákxD
2011. aug. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
ezek közül az összes annak tünik
2011. aug. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Valaki lécci írja ki kérdésbe "mi az a partiribi?" vagy válaszoljon itt!


Kösse! :D

2011. aug. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Tajparaszt ***** válasza:

Rondááááááááák.

Találhattál volna szebb diszkóqrvákat is.

2011. aug. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Hát,ezek aztán ribizlik a javából. Az egyiki válaszoló azt írta szúrná.. na igen erről van szó! Ugyan hanyan szúrták már ezeket? -.-""

De a válaszoló is csak "arra" szeretné őket, nem barátnőnek,ugye...

2011. aug. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
És nyilván a legtöbb pasinak csak "arra " kellenek,semmi másra. Mert ők se kapcsolatra csak egy kis hancúrozásra vágynak,itt megáll nekik a tudomány... -.-
2011. aug. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nemtom ti hogy vagytok vele, kedves kritizálok, de ha egy csaj jól néz ki, akkor az nekem tetszik. Jó mondjuk én fiú vagyok és tényleg nincs szükségem romantikus maszlagra ahhoz hogy boldog legyek....
2011. aug. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Walk With Me ***** válasza:
Én nem járok bulizni, de attól még, hogy egy lány elmegy mondjuk hétvégente diszkóba még lehet rendes. A képen látható lányokon semmi kirívót nem látok. Fényviszonyok, smink stb... azért mennek oda, hogy jól érezzék magukat. Nem az eseteim, de szerintem így a képek alapján nem igazán lehetne rájukhúzni a rib@nc kifejezést. Mondjuk ha a WC-ben szopnának, meg fűvel fával összejönnének, ráznák magukat mindenkinek akkor oké, de így nem.
2011. aug. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!