Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tisztázzuk a rendes lány, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tisztázzuk a rendes lány, és a partiribizli fogalmát! Kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés

tehát! szoktuk itt gyik-on emlegetni a "rendes lányokat", és a "partiribancokat".

szerintetek ők melyik kategóriába tartoznak?


[link]

[link]

[link]



mert én valahogy őket mint partiribizlinek állítanám a kinézetük, kisugárzásuk alapján..

mondjatok véleményt, és linkeljetek, nektek ki rendes lány és ki particica?


és a "rendes lány" -nak nem kell rondának visszahúzódónak és csendesnek lennie feltétlenül.


2011. aug. 28. 22:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
És szted a képek alapján ők tényleg a rendes lány kategóriába tartoznak? ugyan már...tudom nem jó dolog az előítélet, de na....azért lássunk már ne csak nézzünk! :)
2011. aug. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Walk With Me ***** válasza:
Aki nem rib@nc az rendes lány? Aki nem rendes lány az rib@anc? :)
2011. aug. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Csak azok szólnak be ezekre a képekre akik:

- lányok és nem néznek ki ilyen jól

- fiúk és rossz tapasztalatuk van ilyen lányokkal


Ha én fiúként rohadt sármos és vnozó vagyok a nőknek, akkor automatikusan hímrinygó vagyok? Természetesen nem. Ők sem hibásak azért mert pusztán kényeztetik a férfiak szemét.

2011. aug. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Az első két képen lévő lányok nálam egyértelműen a partiribi kategóriába esnek, az utolsó képen viszont sokkal ízlésesebben vannak felöltözve a lányok, de még az is határeset, kivéve talán a két szélsőt, akik szerintem nincsenek kihívóan felöltözve...

Szerintem a "rendes lány" nincs ennyire kifestve, nem szolizik, és csinosan öltözik, de nem kihívóan, kicsit egyszerűbben, mint ezek a lányok.

Persze ezt csak külsőre értem, mert a látszat sokszor csal, ismerek olyan csajt, aki nagyon visszafogottan öltözik, kb rövidnaci és miniszoknya alá vagy cicanacit vagy harisnyát vesz fel ha épp nem hosszúnadrágban van és kivágott felsőt pedig egyltalán nem vesz fel, alig sminkel (de nagyon szép arca van így is) és a visszafogott öltözködés és viselkedés ellenére minden sráccal első szóra ágyba bújik...

A legtöbb esetben viszont azért az öltözködés sokat elárul az illető személyiségáről, mert azok a lányok nyilván nem véletlenül rakják ki amijük van, de azért nem szabad ítélkezni, mert 1-2 esetben nagyon melléfoghat az ember ezzel...

2011. aug. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nos, én nem gondolom,hogy rém ronda vagyok, mások sem gondolják így,sőt a barátom se gondolja így. :)

De mégsem vagyok ilyen. Én is eljárok néha bulizni a csajokkal,mostanában mondjuk nagyon ritkán, de mégsem vagyok ribizli. Sőt, az ilyen lányokról meg is van a véleményem. Ne ítéljünk elsőre,de a ruha nagyon nagyon sok mindent elárul a viselőjéről. Ha ezeket a lányokat vki felöltöztetné úgy,hogy otthonülő anyuci kedvece diáklánynak nézne ki, akkor megint más jutna eszünkbe róla. De ők ilyenek,és ezzel fel is vállalják. Ennyi.

2011. aug. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!