Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik ezt a nők? Nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik ezt a nők? Nők és Lányok véleménye különösen érdekel ;)

Figyelt kérdés

Sokan hallottam már, hogy a nők/lányok efféle képen fogalmaztak:

"Hát a szülés olyan rossz érzés, amennyire szörnyőt egy férfi sosem fog megtapasztalni."

vagy

"A férfiak élete sokkal könnyebb, sosem érzik milyen a menstruáció...stb"


Miért? Mit gondolnak, nekünk nem nehéz férfinak lenni? Az egyik legnehezebb foglalkozás a világon.(a rákhalászat és hóhér után :D)


Ja és orvosok szerint egy epekő kivizelése legalább olyan fájdalmas mint egy szülés, mi mégsem hisztizünk rajta. :D


2010. máj. 25. 19:11
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
"This is a man's world!"
2010. máj. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:

Hogyan lehet boldoggá tenni egy nőt???

Csak ilyennek kell lenni:


* Barát

* Társ

* Szerető

* Testvér

* Apa

* Mester

* Tanár

* Szakács

* Ezermester

* Autószerelő

* Lakberendező

* Stiliszta

* Villanyszerelő

* Szexológus

* Nőgyógyász

* Pszichológus

* Pszichiáter

* Terapeuta

* Vakmerő

* Szimpatikus

* Izmos

* Gyengéd

* Figyelmes

* Lovagias

* Okos

* Fantáziadús

* Kreatív

* Edés

* Erős

* Megértő

* Toleráns

* Bölcs

* Ambiciózus

* Tehetséges

* Bátor

* Határozott

* Megbízható

* Tiszteletreméltó

* Szenvedélyes

* És mindenekelott........... nagyon gazdag.


De mindenképpen ügyelni kell rá, hogy:

1. ne legyünk féltékenyek, de érdektelenek sem

2. jól kijöjjünk a családjával, de ne töltsünk több időt velük, mint Vele.

3. engedjünk teret neki, de mutassunk érdeklődést aziránt, merre jár.


És nagyon fontos: Ne felejtsük el a jeles dátumokat: születésnap, házassági évforduló, ünnepek, menstruáció, az elso csók, a kedvenc nagynéni és a testvérek születésnapja, a nagyszülők és a legjobb barátnő születésnapja.


Sajnos, még ha betűről betűre követjük is ezeket az utasításokat, nem 100%-osan garantált a Nő boldogsága, mert úgy érezheti, hogy megfojtja a tökéletes élet, és meglép az első szerencsétlennel, akivel találkozik.

Hogyan tegyünk boldoggá egy férfit?

Amire szükség van hozzá:


1. Szex

2. Kaja

2010. máj. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:

19:57-es


Az elvárt férfitulajdonságokhoz még tegyük hozzá: őszinte

2010. máj. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
Persze szükség van a férfiak, nagyon is. De szerintem azért is nehéz nőnek lenni leszámítva a menstruációt amivel havonta meg kell szenvedni, meg a szülést, hogy sok helyen a nők rabszolgaként vannak tartva, vagy legalábbis kihasználva. Kevesebb pénz ugyanazért a munkáért. Megerőszakolások. Engem mondjuk a szüleim nem igazán engednek el késő estig, veszélyes a város és stb. de a bátyámat sokkal könnyebben elengedték, és miért mert fiú? Lányokat féltik, és mindenbe beleszólnak, mert lány vagy és lehet hogy nem tűnik nagy dolognak de sokszor olyan szívesen cserélnék egy pasival. Persze nem tagadom nem könnyű dolog amiket felsoroltál, de hidd el nőnek lenni se könnyű. Gyereket nevelni, háztartást vezetni stb ...
2010. máj. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

Érdekes a példáid. Bár úgy is mondhatnám, hogy rosszak.

Menzesz/szülés vs. vesekő: Ahogy már írták, kisit több nő menstruál és szül, mint ahány férfi kivizeli a veseköveit.

Az égő hajós példán csak röhögni tudok...lehet 100 éve így volt, de most ennek nem sok jelentősége.

Nem köszönik meg, hogy előre engeded őket? Te hányszor köszönted már meg, hogy vki elmosogatott utánad pl? (ha erre az a válasz, hogy meg szoktad köszönni, akkor elárulom, én is meg szoktam köszönni, ha vki előreenged. Szóval ez illem kérdése.)


Én egyetlendolog miatt szoktam azt mondani, hogy ne hisztizzenek már a férfiak, mert nekünk rosszabb. És ez az óvszer kérdés. Egyébként soha nem dörgölöm senki orra alá, ogy nekünk milyen szar.

2010. máj. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
A családeltartósról meg annyit, hogy anyum jóideig több pénzt keresett, mint apukám. (Mondjuk már változott a helyzet). De a legtöbb családban a férfi és a nő is dolgozik. Régen még divat volt, hogy a nők otthon vannak a gyerekekkel, ma már nem az.
2010. máj. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
Epekövet kipisilni? Talán vesekövet...
2010. máj. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

Azért az vicces, hogy a "hiszik" szót minden kedves érintett "hisztik"-nek olvassa :D

Na mi ez? Hát... Bele van rögzülve mindenki agyacskájába...

2010. máj. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:

19:57-nek taps,taps,taps :D

20:49-nek, igen. Kíváncsi voltam, ki veszi észre először :)

2010. máj. 25. 21:49
 30/38 anonim ***** válasza:

"Ja és orvosok szerint egy epekő kivizelése legalább olyan fájdalmas mint egy szülés, mi mégsem hisztizünk rajta. :D"


van ott hiszti..

1.

A nők: szülnek, menstruálnak, és képzeld még vesekövet is pisilnek, ez nem csak a férfiak sajátossága barátom.

A férfiak: Vesekövet pisilnek.

2.

A nők: dolgoznak, főznek, mosnak, takarítanak, gyereket nevelnek

A férfiak: dolgoznak, esetleg takarítanak, és játszanak a gyerekkel...


Ezek mind a nőket érintő hátrányos dolgok, amiket az elemi udvariassággal kompenzálnak a férfiak, lásd: előre engedik őket az ajtóban (azt hiszem nem szakadtok bele), viszik helyettük a nehéz csomagokat (legalább érezhetitek, hogy erősebbek vagytok és férfiak)


Megjegyzem úgy látom szereted lehordani a nőket, de most akkor ki hisztizett? Mert nekem nagyon úgy tűnik, hogy a vesekőpisiléseddel kezdtél el hisztizni, azon hogy szegény férfiak így meg úgy...


Hidd el, TE is hisztizel, meg a többi férfi is, nem csak a nők. A nőknél csak feltűnőbb az éles magas hangjuk miatt.


Üdv: 19/ hím-nős (vicceltem)

2010. máj. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!