Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik ezt a nők? Nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik ezt a nők? Nők és Lányok véleménye különösen érdekel ;)

Figyelt kérdés

Sokan hallottam már, hogy a nők/lányok efféle képen fogalmaztak:

"Hát a szülés olyan rossz érzés, amennyire szörnyőt egy férfi sosem fog megtapasztalni."

vagy

"A férfiak élete sokkal könnyebb, sosem érzik milyen a menstruáció...stb"


Miért? Mit gondolnak, nekünk nem nehéz férfinak lenni? Az egyik legnehezebb foglalkozás a világon.(a rákhalászat és hóhér után :D)


Ja és orvosok szerint egy epekő kivizelése legalább olyan fájdalmas mint egy szülés, mi mégsem hisztizünk rajta. :D


2010. máj. 25. 19:11
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
Senki nem nevezte a menstruációt hisztinek. Hanem, hogy mindkét nembe vannak hisztisek. De ebből van a nők problémáinak a 70%-a, hogy hallanak egy szót, hozzá párosítják mindenhez és ami nem tetszik azon pörögnek 1 hétig :D
2010. máj. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
mégis ezért imádtok minket:)
2010. máj. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:

"Nem lehet hogy a barátod meg le akart feküdni veled? :)"

A barát az barát barát. Egysíkú, primitív embereknek ez semmit sem jelent, én tudom, mit jelent.

Nem ismered, ahogy engem sem ismersz, nem tudod, ő milyen korú, azt sem, hogy én mennyi vagyok.

Ő már régen túllépett azon a koron, amikor ilyennel valaki befűz egy lányt. De ő akkor sem volt olyan, egy különleges, értékes ember, akinek a fejében fel sem vetődik ilyen gondolat, amit írtál.

2010. máj. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:

Erős érvek, de tegyük fel a kérdést: Mitől van az, hogy a férfiak nem dörgölik az orrotok alá, hogy milyen nehéz egy epekövet kivizelni.


Ja és egy jó ok, hogy miért nehéz férfinak lenni? Tudjátok milyen kínos, ha a pénisz a legrosszabbkor "jelez"? Vagy mikor előre engedünk egy nőt, és még egy rendes köszönöm sem kapunk vissza? Vagy egész életünkben gürizni, azért hogy eltartsuk a családunk? Tudjátok milyen érzés egy égő hajón/házban várni a halált, mert a rangsor : 1. nők 2.gyerekek 3. férfiak... És tudjátok mit? Elviseljük. Nemtudom hogy miért, de ha a férfiak felborítanák az egyensúlyt, a világ (még ennél is) rosszabb lenne.


Igen, egy nő keményen dolgozik. De fog keméyebben dolgozni, mint a férje?

Bocs, ha valakit megsértettem. Nem ez volt a célom.

2010. máj. 25. 19:37
 15/38 anonim ***** válasza:

Mármint konkrétan az, hogy szép szóval szeretne bárkit is befűzni.

Bocsánat, ha nyers voltam, de Vele szemben még ismeretlentől sem tűrök el ilyen feltételezéseket.

2010. máj. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
19:36 ez esetben elnézést kérek ^^"
2010. máj. 25. 19:41
 17/38 anonim ***** válasza:
100%
Figyi, a nők meglehetősen nagy hányada szül, és van, aki nem is egyser--> nagyon sokakat érint. Az epekő még minden második embernek sincs...--> kevésből kevesebb tud panaszkodni. A menstruációról nem nyilatkozhatok, nekem vmiért nem fáj meg semmi, de ismerek olyat is, aki havonta 3-7 napot hiányzik, mert otthon fekszik és tömi magba a fájdalomcsillapítót, úgy fáj neki.--> panaszkodni fog.
2010. máj. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:

Amiket most soroltál az illem(ki mennyire tanulta meg) ..nemtöl független..

a lányok is elöre engedhetnek bárkit egy közlekedési eszközön..

mi lányunk is benevedesedhetünk egy jo pasitol

a ház égése..meg hát..--elég pancser vagy ha felgyujtottad idd a levét:D(poén volt)

nem tudom de nem értek veled egyet...

2010. máj. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:

> mégis ezért imádtok minket:)


Ne vicceljünk ekkora szörnyűségekkel, ha kérhetem :) Tényleg ennél csak sokkal szebb dolgokat szeretnek a férfiak a nőkben.

2010. máj. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:

19:48-nak


Az előreengedést nem autóból értettem, hanem gyalog, mondjuk egy bejárati ajtónál. :)

2010. máj. 25. 19:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!