Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik ezt a nők? Nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik ezt a nők? Nők és Lányok véleménye különösen érdekel ;)

Figyelt kérdés

Sokan hallottam már, hogy a nők/lányok efféle képen fogalmaztak:

"Hát a szülés olyan rossz érzés, amennyire szörnyőt egy férfi sosem fog megtapasztalni."

vagy

"A férfiak élete sokkal könnyebb, sosem érzik milyen a menstruáció...stb"


Miért? Mit gondolnak, nekünk nem nehéz férfinak lenni? Az egyik legnehezebb foglalkozás a világon.(a rákhalászat és hóhér után :D)


Ja és orvosok szerint egy epekő kivizelése legalább olyan fájdalmas mint egy szülés, mi mégsem hisztizünk rajta. :D


2010. máj. 25. 19:11
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
Engem nőként az egyik férfibarátom győzköd arról, hogy nőnek lenni mennyivel nagyobb dolog és ehhez képest ők milyen könnyen vannak! Érdekes, mi?
2010. máj. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Nem lehet hogy a barátod meg le akart feküdni veled? :)
2010. máj. 25. 19:16
 3/38 anonim ***** válasza:
Van aki ígyis-úgyis életképtelen, meg hisztis. Szóval ez relatív, hogy melyik a nehezebb.
2010. máj. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
sry, a "meg" nem kellett volna oda ^^
2010. máj. 25. 19:17
 5/38 A kérdező kommentje:

19:17-nek

Nem állítom, hogy a nőknek könnyebb lenne, viszont kissé furcsa, hogy nem veszik észre, hogy nekünk is vannak problémáink.

2010. máj. 25. 19:18
 6/38 anonim ***** válasza:
Közben meg mindenki kiszarja a spanyolviaszt. Én nem érzem, hogy nehéz lenne férfinek lenni.
2010. máj. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:

Amiket irtál példának nekünk nöknek nem szimpla hiszti hanem igaz..

valjuk be tényleg nem tudjátok mennyire tud fájni a havibajunk és a szülés..vannak nök akik belehalnak a szülésbe..ebbe bele sem gondoltál??

egy jo okot mondj hogy nektek mi nehéz az életben!!

talán az hogy nem tudtok minket megérteni..bonyolultak vagyunk hisztisek és a szebbik nem:)

21/l

2010. máj. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
95%

hogy lehetne ezt összehasonlítani? szülési fájdalmai sosem lesznek egy férfinak, mert nem tud szülni.

"Ja és orvosok szerint egy epekő kivizelése legalább olyan fájdalmas mint egy szülés, mi mégsem hisztizünk rajta. :D"

Férfi orvos mondja ezt? Honnan tudja, hogy milyen fájdalmas egy szülés?

Női orvos mondja ezt? Honnan tudja, milyen érzés kipisilni az epekövet péniszen keresztül?


Ezeket NEM lehet összehasonlítani!!

2010. máj. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
95%
Ja és még valami: amíg nem tudod, milyen a havi baj, és milyen szülni (márpedig nem tudod, és nem is fogod tudni), addig ne hívd ezt "hisztinek". Fogalmad sincs róla, milyen érzés. Tehát ne minősítsd. Én se minősítem a vesekővizelést, mert nekem nincsenek ilyen tapasztalataim.
2010. máj. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
A fájdalom elmúlik. Vagy így, vagy úgy. Kár a szót vesztegetni rá, mikor még vagy már nincs. Az életvezetési különbség lesz az "irigykedés" tárgya inkább... 29F
2010. máj. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!