Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, most komolyan ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, most komolyan ti ilyen pasikat kedveltek?! (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ma megdöbbentő mondatot hallottam egy lány szájából miközben a barátnőjével beszélgetett:"Én azt a fiút nem tartom férfinak, aki egy héten legalább egyszer nem rúg be igazán, akár kocsmában, akár buliban, én csak a rosszfiúkat bírom" Lányok, most komolyan ti ilyen pasikat kedveltek?!
2010. máj. 14. 22:38
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

hát az a ribancféléknek biztos bejön az ilyen... meg merném kockáztatni, hogy 14 éves forma "mindenbuliba ott vagyok és halálraiszom magam és úgyteszek mintha 18 lennék" csaj volt... de ha nem, akkor talán még gázabb a dolog. Nekem például egyáltalán nem jön be, ha egy fiú minden héten legalább 1x berúg. Persze, ha megesik néha azzal nincs baj, meg azért ne legyen az otthonülős fazon, de minden héten min. 1x, azt azért már durvállom. Az értelmesebb lányoknak, szerintem nem jön be az ilyen. Meg persze a "rosszfiú" foglama sem biztos h ezt takarja.


17/L

2010. máj. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Nem...én nem szeretem az ilyet! Igaz a szerelmem se az a tipikus "jófiú", de azért mégis...
2010. máj. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:

Én ezt biztos nem mondtam..^^

Amúgy én nem..(lány),

legalább is az elvárásaim közt ez TUTI nem szerepelne :)

2010. jún. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!