Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, most komolyan ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, most komolyan ti ilyen pasikat kedveltek?! (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ma megdöbbentő mondatot hallottam egy lány szájából miközben a barátnőjével beszélgetett:"Én azt a fiút nem tartom férfinak, aki egy héten legalább egyszer nem rúg be igazán, akár kocsmában, akár buliban, én csak a rosszfiúkat bírom" Lányok, most komolyan ti ilyen pasikat kedveltek?!
2010. máj. 14. 22:38
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
93%
Bocs, hogy pasiként hozzáírok, de szerintd most el fogják mondani neked hogy mi kell nekik? :D
2010. máj. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem! Biztos vannak ilyen debilek, de amilyen lányokat én ismerek azoknak nem ez jön be!
2010. máj. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

XDXDXDXDXDXD...WTF?!?

Tarkón lövés az ilyen csajnak.

19/L

2010. máj. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen lány ne lepődjön meg, ha egy ilyen berúgós éjszaka után a fiú jól szájon is vágja, mert ez is olyan édes rossz fiús nem??

Hát én nem szeretem a rossz fiúkat, de a jó fiúkkal is szívok néha:(

24L

2010. máj. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Manapság ez a férfi ideál?!...
2010. máj. 14. 22:48
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
fuuuuuuj, dehogyis.. ezt biztos vmi 14 - 15 évestől hallottad. nekem 20 évesen egész mááááás!! ne igyon a pasi!!
2010. máj. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan ribikkel találkozol, akik minden péntek/szombat éjszakan részegen hempergenek a padlóval és egy este 20an húzzák meg őket, persze, hogy ilyen hülyeségeket hallasz!
2010. máj. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen lányok társadalmi hulladékok, én meg lelkibeteg a magánytól.

És ők járnak jobban. Üdv a Földön.


Remélem egy pillanatra nem gondoltad komolyan, hogy ilyen iszákos, bulizós férgek kellenek a lányoknak.

19/l

2010. máj. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Pasiként hozzászolva én ugy látom h a mai fiatal lányoknak tényleg ez jön be.. menjen bulizni a srác, ne foglalkozzon a csajjal, legyen macso, vagány, bunko.. aztán szerencsére 20 éves korukra a többség kinövi és rájönnek h értelmesebb dologgal is eltölthetik a szombat estéjüket minthogy hányjanak a bokorba és másszanak a padlon..
2010. máj. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
29%
hát őszintén szólva.. az sem jó, ha egy fiú egész nap otthon ül és apuci meg anyuci minden kérdését issza. persze az sem jó ha minden héten berúg valamelyik kocsmában.. igazából nem tudom. a lányok többségének bejönnek a rossz fiúk. :) de én ugy gondolom a "rosszság" nem feltétlenül abban nyilvánul meg, h mennyit iszik az illető.
2010. máj. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!