Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, most komolyan ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, most komolyan ti ilyen pasikat kedveltek?! (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ma megdöbbentő mondatot hallottam egy lány szájából miközben a barátnőjével beszélgetett:"Én azt a fiút nem tartom férfinak, aki egy héten legalább egyszer nem rúg be igazán, akár kocsmában, akár buliban, én csak a rosszfiúkat bírom" Lányok, most komolyan ti ilyen pasikat kedveltek?!
2010. máj. 14. 22:38
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
0%

hetente- 2 hetente azért 1-2x énis berúgok de nem azért mert ez a menő hanem mert jólesik néha italba folytani a sulit...


F/18

2010. máj. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem nem az ilyen kis agyilag nulla,szellemileg éretlen,idióta party-pi..ák alapján kéne megítélned a nőket,mert a normálisabbja azt tarja férfinak,aki szereti és tiszteli őt.Aki meg lepapucsozza a normális,romantikus,kedves férfiakat,az többnyire csak egy megkeseredett,ostoba kis ku..a.Nem kell foglalkozni az ilyenek véleményével!Ők kavarjanak csak a hozzájuk hasonló,felszínes tucatemberekkel!Nem is érdemelnek normális pasit. 23/L
2010. máj. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
52%
Hát pasiként én pont kiesek ebből a kategóriából:D Sikerült úgy berúgni a pallagi RÖGTÖNÖLŐTŐL (:D), hogy még a kályháva is beszélgettem:D Am 1 hónapban talán ha egyszer iszom, de még akkor sem biztos hogy egyáltalán inni fogok:D
2010. máj. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
52%

Hát nemtom h van ez, de most h írjátok, ha berúgok mindig rám akaszkodik 1-1 csaj. XD Eddig úgy gondoltam velem van a baj, mert hát józanul sem vagyok vmi visszafogott. Sőt! Akkor is sokat csajozok, meg nagy pofám van stb, de részegen ezek még hatványozódnak is. De lehet ne csak ezért, hanem azért is akadnak akkor olyan könnyen már a csajok, mert bejön nekik h ha vki leissza magát úgy rendesen. Fura 1 értékrend ez. Nem is tartom sokra az ilyen lányokat. Azt nem mondom h magam esetleg többre tartom, hiszen én meg hülyére iszom magam néha, de én legalább már nem kis tiniként teszem ezt, meg nem vagányságból, csak ha időnként összejövünk a haverokkal megesik h ez lesz a baráti iszogatás vége. Ez persze nem jelenti h minden 7végén berúgok. Még csak havonta sem. Most utoljára is inkább vacsorázni vittem el a bnőmet ahelyett h kocsmáztam volna, pedig hívott 1 társaság, de ilyen is kell. És az az öröm amit bnőmnek okozott a kis 7végi kiruccanás, meg a vacsora sztem mindent megért. Úgy gondolom azok a csajok is majd idővel rájönnek mennyi más dolog van még a világon ami számíthat, meg mik azok amiktől férfi lesz 1 srác.


"életművész"

2010. máj. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
52%
NEM
2010. máj. 15. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
22%
Péntek este itt búslakodtok és szidjátok az embereket akiknek van életük. A fiatalság arra jó hogy kiélje magát az ember, de ti ezt soha nem tudjátok meg. Aranyosak vagytok, szánlak titeket:)
2010. máj. 15. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
47%

szerintem a nőknek és a férfiaknak is kell egy olyan korszak amikor kiélik magukat, ez rendben is van. de abban biztos vagyok, hogy olyan fiatal lányok mondják ezt, akik szintén szeretik ezt a kocsmába járós, iszogatós, bulizós péntek-szombat estéket, akik azt hiszik akkor lesznek vagányak ha részegek meg hülye p*csák. de ez inkább az egészségesebb dolog, inkább menjenek el ide-oda péntek szombat este mint otthon maradjanak, kell ez, és egy két év múlva meg a többsége normális emberré válik :) nem kell ennyire komolyan venni ezt a "férfi-ideált"

kke

2010. máj. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
52%
Nekem nem jönnek be az ilyen.
2010. máj. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
33%

,,..Péntek este itt búslakodtok és szidjátok az embereket akiknek van életük. A fiatalság arra jó hogy kiélje magát az ember, de ti ezt soha nem tudjátok meg. Aranyosak vagytok, szánlak titeket:)"


Én Téged szánlak,amiért nem látsz az orrodnál tovább,és Neked csak ezek az értékek,de ez kizárólag Téged minősít!Ha Neked azt jelenti az Élet,hogy vedeled a Jägert,meg habzó szájjal szidod azokat,akik normális életvitel mellett is képesek boldogok lenni,akkor hajrá,ettől 40 évesen még ugyanolyan kis senkiházi leszel,mint most.Tudod,az elivott pénzből nehéz egzisztenciát teremteni,mondjuk kár magyarázni,szerintem azt sem tudod,a szó mit jelent.

Nekem fontosabb,hogy az életben legyenek ,,sikerélményeim",nem pedig a diszkóban,meg a kocsmában,ahol a srác húzza utánad a strigulát,meg öt percig fogja kezedet,a hátad mögött meg rib@ncoz.Szerintem ez a szánalmas.

2010. máj. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
0%
12:11 :) erről beszéltem, soha nem tudod meg milyen élni. Amúgy attól hogy valaki eljár hétvégenként inni, vagy szórakozni, attól még nyilván normális ember lesz és nem egy ilyen befordult, antiszociális, ismerkedésere képtelen senki nulla. Azért mert sokat bántottak régen a "nagy, gonosz, menő gyerekek" tényleg nem kéne elítélni azokat akik szeretnek élni. F21
2010. máj. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!