Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, most komolyan ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, most komolyan ti ilyen pasikat kedveltek?! (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ma megdöbbentő mondatot hallottam egy lány szájából miközben a barátnőjével beszélgetett:"Én azt a fiút nem tartom férfinak, aki egy héten legalább egyszer nem rúg be igazán, akár kocsmában, akár buliban, én csak a rosszfiúkat bírom" Lányok, most komolyan ti ilyen pasikat kedveltek?!
2010. máj. 14. 22:38
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
89%

Nem bántottak a nagy,gonosz,menő gyerekek,mert nő vagyok.

Egyébként van szociális készségem,mert akkor nem lenne sem párom,sem semmim.Ha Te ilyen lenéző hangnemben nyilatkozol azokról,akik elítélik az ilyen felszínes lányokat,akkor gondolhatod,hogy más is ugyanolyan stílusban fog beszélni Veled.

Lehet,hogy most újdonságot árulok el Neked,de a normális lányok nem azt tartják férfinak,aki minimum egyszer sz@rrá issza magát hetente,hanem azt,aki szeretni tudja őket.Akivel el lehet képzelni egy normális kapcsolatot,nem csak ilyen ,,tíz percet vonaglunk a kocsimban a diszkó mögött" típusú numerát.Tudod,vannak akik még tudják,mik az értékek.Ebbe nem tartozik bele az,hogy alkoholtól bűzlik a pofád.Alkohol nélkül is teremthetsz egy jó kapcsolatot,és anélkül is jól érezheted magad a kapcsolatban.Ezért nem értem sok mai lány szétcsúszott értékrendjét.Mondjuk ezt Te hogyan is érthetnéd,hiszen szánsz minket,egyszerű mezei halandókat.

Menj ,,élni",és légy boldog a kis sekélyes világodban a kis sekélyes nőkkel,akik körbe vesznek!

2010. máj. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
0%

Ha újra olvasod amit írtam, rájössz hogy nem is a kérdésre válaszoltam, hanem az itt fórumozó arcokat minősítettem, akik lenézik az igenis "normális" életet élő fiatalokat. Nem azt mondtam, hogy ilyen srácokkal kell összejönni, és hogy ez legyen a férfi ideál, de azért lenézni valakit mert húszon éves korában iszik az szánalmas. Amúgy fogalmad sincs hogy milyen barátaim/barátnőim/kapcsolataim voltak, de ezek a "felszínes" és "sekélyes" ismerősök közül jó néhányan, biztos hogy tovább meg fognak megmaradni nekem, mint egy másik embernek az barátai.

Az meg hogy lány vagy, nem zárja ki az hogy bántottak a nagyok, ugyanis létezik verbális szivatás is.

21F

2010. máj. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
-meg, -z
2010. máj. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
89%

egy pasi/csaj ne rúgjon már be főleg nem 16-17 évesen elég gáz és undorító. ha a pasim berúgna nem cipelném haza, otthagynám

hát igen a rosszfiúk mindig vonzóbbak lesznek, de én hozzájuk nem vagyok elég merész, úgyhogy inkább a visszafogottabb pasikat kedvelem

16L

2010. máj. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
89%

Kedves 21 fiú!


Itt senki nem azt nézte le,aki jár szórakozni,mert én is járok,ha meg nem lenne párom,akkor meg főleg járnék.Igen,járok diszkóba,és a fiúk sem szívattak verbálisan,mert nekem is volt pár kapcsolatom,mielőtt ,,megkomolyodtam".Én elhiszem,hogy Neked ez az életviteled,nekem azzal van bajom,hogy ilyen kis tinilányok kijelentik,hogy nekik csak az a férfi,aki legalább egy héten egyszer leissza magát.Miért,aki csak alkamakkor,vagy ritkábban iszik alkoholt,az már nem is férfi???Milyen gondolkodás ez?Mert szerintem elég idióta világnézet.na,nekem ez a bajom,hogy nagyon el vannak tévedve a mai csajok,tisztelet a kivételnek!Szerintem amúgy is undorító,hogy minden héten be vannak állva,mint a gerely,és akkor még ők szidják azt,aki nem olyan.

mai még kiakasztó volt,hogy leszánalmasoztad azokat,akik nem így látják,és ismeretlenül feltételezted rólunk,hogy mi otthon ülünk,és nincs se magán,se semmilyen életünk.Azért,mert valaki nem iszik,mint a gödény,még lehet normális,izgalmas élete..Az élés nem a nagy beb@szásokbna,meg a nagy szinglipartykban merül ki.Van,aki ennél már tovább is gondolkodik huszoniksz évesen,és vannak életcéljai.Én azt látom,hogy akinek csak a bulizás a fontos szabadidejében egy bizonyos kor fölött,az többnyire felszínes ember,aki csak a mának él.Én erre mutatok rá,hogy ez a menő most,holott ebből nem fogsz ám megélni 30 évesen,hogy szétbuliztad az agyadat.

Nekem ez a véleményem.

2010. máj. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Hát...nem. én 16 vagyok és nem nagyon szeretek berúgni.Sőőt..nem is szeretek mert értelme nincs az egésznek. És nekem is inkább az olyan pasik jönnek be akik nincsenek minden hétvégén buliba.


Amúgy

A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 00:06

Te a Bp-i Vargába jársz?:D Csak mert pallagi. XD

Ha oda jársz akkor tudni fogod. :D

2010. máj. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
16 eves korosztaly kepviselojekent szerintem ez nem feltetel. Ha ilyen a fiu de kozben rendes kedves megbizhato, mert ne johetne be. De van a masik resz aki iszik-b.aszik. Na az ami taszit. Attol meg h jol erzi magat nem kell elitelni. (De eleve, nem is biztos h egy rendes srac hetente bulizik, van jobb dolga is)
2010. máj. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Szerintem ez baromság. Ha barátom berúg, legalább velem tegye, akkor se úgy, hogy lehányjuk egymást.

Amúgy mi nem iszunk hetente. kb. 2-3 havonta kerül sor ilyen kis ünnepi dologra :)

2010. máj. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

NEM!!

Biztos van akinek ez jön be. De se nekem se barátnőimnek ez nem jön be. Pedig a baráti társaságomban elég sokféle személyiség van, a hetente 2-3 alkalommal is bulizó lánytól az otthonülős kitűnő tanulóig mindenféle. De egyiküktől se tudnék ilyen mondatot elképzelni mint amit idéztél.

Számomra kimondottan taszító egy részeg pasi. Nem azt mondom ha iszik néha buliban az elmegy. De ne legyen taccs részeg mert az iszonyat kiábrándító. Ha bírja a piát és két felestől nem csúszik az asztal alá hát igyon. De az olyanokat nem bírom akik nagy pofával menőznek h ők mennyire bírják a piát aztán elkezd inni és kifekszik 5 perc alatt.

Szóval nem, nem ez jön be a lányoknak!

2010. máj. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Hát nekem marhára nem ez a férfi ideálom.

Kevés eszük lehetett azoknak a kiscsajoknak.

22/N

2010. máj. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!