Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! A párotok kedvéért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A párotok kedvéért, ha azt kérné vissza növesztenétek a puncitokon a szőrt?

Figyelt kérdés
2010. márc. 24. 19:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%
fúj... ki bukik még a dzsungelre??? valaki még szeret itt Tarzankodni?
2010. márc. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
44%

előző. sokan. igen, van olyan.

én úgy vagyok vele, hogy azért szőrtelenítek ott lent, mert NEKEM úgy tetszik. ha szőrösen tetszene, pasi miatt se szedném le, ha szőr nélkül tetszik, akkor pasi miatt se növeszteném vissza.

2010. márc. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
54%
Én visszanöveszteném, de azt nem szeretik a fiúk, szóval nem hiszem hogy ilyet kérne.
2010. márc. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
82%
Én csak egy kicsit, szóval valamilyen érdekes fazont kitalálnék, hogy még se legyen dzsungel.
2010. márc. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
82%
nem!! nekem ha már kicsit nagyobb a szőr akkor nagyon viszket pedig mosom rendszeresen :)
2010. márc. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
25%
hogy növesszem meg?kilenc éves lány vagyok és a pasim 14 éves és kérte h növesszem meg.de hogy kell növeszteni ha nem akar megnőni? ebben segítsetek mert beleőrülök hogy nektek valahogy sikerült növeszteni.
2010. márc. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
30%

Én!!!!

Jane hol vagy?

2010. márc. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%
Hát ha nagyon szeretné... :D Igazábol az is fontos, hogy mekkorára. Mert az, hogy már komoly frizurát lehet csinálni belőle, az kicsit zavarna, pl. amikor felhuzom a nadrágomat, vagy esetleg strandon.... bár akkor csinálok egy kontyot, és nem lóg. ;)
2010. márc. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Szesze ***** válasza:
68%

Ha szeretném a pasit persze...így nekem is kényelmesebbe lenne...de azért ha strandra, vagy úszni mennék leszedném ha nem haragudna meg:))


amúgy nem hiszem, hogy bárki is ilyen kéréssel fordulna hozzám, ez már nem divat...18L

2010. márc. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
82%

max kis csikot,vagy V alakot,azt szoktam néhahülyeségből meghagyni,sőt,kis szivecskét,bele a neve kezdőbetüjével is megformáztam (fél órát ezzel szenvedtem,tetszett neki:D)

de ugy nem növeszteném,ahogy természet adta...

néha van 2 hét mire szörtelenitek,nekem már az is nagy,csak energiám nincs leszedni,de párom is csupaszon szereti,meg én is őt fullcsupaszon:D

2010. márc. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!