Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! A párotok kedvéért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A párotok kedvéért, ha azt kérné vissza növesztenétek a puncitokon a szőrt?

Figyelt kérdés
2010. márc. 24. 19:06
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
89%
Naná! Legalább egy gonddal kevesebb. Mondjuk a barátom szívja meg jobban, mert ő kutakodik, nyalakodik ott lent, nem én. :)
2010. márc. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%

én szerintem hagyd ugy ahogy tetszik...

az én pasim azt szereti ha szörös de én borotválom

2010. márc. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
siman meghagynam:))es mennyit sporolnak vele:))))most hulyesegen kivul..olvastam itt hogy nem divat a szor,akkor most a parodat szereted jobban vagy a divatot??a szor nem polo hogy mas is latja es ha a parod ugy szeretne hat miert ne??? azelott sem borotvaltak es megis mennyi gyerek szuletett,nem volt az hogy fuuuj szor:))meglepodnel ha tudnad hany ferfit vonz az ugymond dzsungel:)))
2010. márc. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
100%
één visszanovesztenéém:) hiszzen ígyis ugyis neki akarok tetszeni,,és ha az a váágya:) ..de nemhiszem h kérne ilyent..
2010. márc. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
bikini vonalat mindig gyantaztatok ha uszni megyek, stb. a tobbit en csak rovidre vagom es csak alkalmankent borotvalom le teljesen, utana 3 napig letezni sem tudok ugy ivszket, eget, sert es dorzsol a fehernemu. ugyhogy en nem vennem rossz neven, mondjuk teljes hosszra nem szivesen hagynam.
2010. márc. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nemis borotválomo.O
2010. márc. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
47%

nincs pasim = nincs probléma :)

én csak a bikinivonalat szedem, a többit pedig rövidre.

még sohasem szedtem le az egészet...

2010. márc. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert csak a baj van a folyamatos epilálással. Sajnos nem mindenkinek adatott meg a gyenge és ritka szőrzet, amit fájdalommentesen el lehet tüntetni és úgy is marad jó kis időre...
2010. márc. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Barátom azt szereti,ha szőrös,nem az egész,hanem legalább egy vastagabb csík vagy egy fordított háromszög alak van.


Egyébként rohadtul nem értem,hogy a mostani fiúk miért szeretik azokat a nőket,akik odalenn csupaszok,és úgy néznek ki,mint egy hat éves kislány,és rohadtul nem értem a nőket,akik szerint ez a divat és előszeretettel néznek ki úgy,mint egy kislány.

2010. márc. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Simán!Szoktunk ilyet játszani, van, hogy tök csupi van, hogy megnövesztem és fazonírozom!!!
2010. márc. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!