Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! A párotok kedvéért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A párotok kedvéért, ha azt kérné vissza növesztenétek a puncitokon a szőrt?

Figyelt kérdés
2010. márc. 24. 19:06
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Igen,én megtenném a pasi kedvéért :)
2010. márc. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
F 25. Tegyük fel,hogy tetszik egy szép lány. Aki full teljesen borotávlja magát. Nekem az meg unalmas,nem tetszik,mert én csak a bikinivonalas puncit szeretem,a többire még a farkam sem áll fel. ha egy kicsit nem tudna változtatni a kérésemnek megfelelően,akkor egyrészt nem tenne meg egy ilyen aprócska szivességet sem,azért hogy jobban érezzem magam, én ezt nem preferálnám. nem azt kéem én,hogy tudjon repülni,nem lehetetlen kérés,még csak nem is fájdalmas. Számomra ez után már nem volna annyira értékes a hozzáálása miatt.De végülis tolerálható.
2010. szept. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!