Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bevalljam a családomnak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevalljam a családomnak, hogy a lányokat szeretem?

Figyelt kérdés

Olvastam itt egy ilyen kérdést elég puritánul megfogalmazva, de nekem is ez a problémám és az "ügyben" biztos is vagyok. Már 2-3 éve emésztem magam, mert nagyon nehéz. Nem érdekelnek a fiúk, egyszerűen semmit nem érzek. Próbáltam érzéseket táplálni helyes, kedves, okos srácok iránt, de nem megy.

Csak a lányok képesek arra, hogy komoly érzéseket keltsenek bennem. Nem szeretem azt mondani, hogy "leszbikus vagyok", mert nem úgy van, hogy megyek az utcán és megnézem a lányokat, hanem alkalomadtán megtetszik egy lány. Hiába néznek meg a fiúk, más ilyenkor elpirul, én viszont abszolút semmit sem érzek. Volt egy srác, akivel fél évig jártam, helyes, okos, jófej volt, de nem sikerült beleszeretnem, sőt fizikailag sem vonzódtam hozzá. Lefeküdtem vele (nem akarok itt a szexuális életemről tárgyalni, csak tudom, hogy úgyis lesz valaki, aki írja, hogy kerüljek testi kontaktusba sráccal, hátha megváltozik minden), de nem éreztem semmit az égvilágon. Nem tudok "úgy" tekinteni egyszerűen a férfiakra. Most van egy lány, akibe szerelmes vagyok, ismerőseimen keresztül ismertem meg és ilyet még soha nem éreztem. Ő 25 éves, idősebb tőlem, de különleges és fantasztikus, nagyon boldog vagyok mellette. Anyám kezdi sejteni, mert egyszer kölcsönkérte a telefonomat és volt benne néhány sms, amit barátnőmmel írtunk egymásnak, elolvasta és kérdőre vont, hogy mi ez (már megszoktam, hogy beleolvas mindenbe) és én próbáltam kimagyarázni, de láttam, hogy nem hiszi el. Már régebb óta gyanakodhat, mert egyszer megtudta, hogy van egy leszbikus osztálytársam és sokat voltunk együtt (pedig nem volt köztünk semmi) és így mindig felhozta a témát, hogy megnézze, hogy reagálok rá, én meg nem győztem fújjogni, hogy "jaj, ez szerintem is undorító, hagyj ezzel". Mindig próbál ajánlgatni srácokat és furcsa neki, hogy nem tetszik senki. Nagyon nehéz ez, még csak jövőre fogok érettségizni. Én nem vagyok fiús lány, aki világéletében a fiús dolgokat kedvelte és fiúkkal barátkozott. Nem, én pont az ellenkezője vagyok. Rossz ez a helyzet, mert nem tudok titkolózni tovább, a mi családunkban egyszerűen nem lehet. Egyke vagyok, mindig velem vannak elfoglalva, ismerik a barátaimat, mindig meg kell mondanom, hova megyek, különben utánam jönnek vagy kinyomozzák. Nem volt velem soha sok gond, nem vagyok az a minden héten leiszom magam és hajnalig bulizom típus. Előbb-utóbb rá fognak jönni a szüleim, már így is feltűnt nekik, hogy nem ismerkedem srácokkal. Nem akarok velük összeveszni, de teljesen úgy érzem, hogy becsapom őket. Kérlek, adjatok tanácsokat, mert el vagyok keseredve teljesen, ez így nem jó. Idegileg kimerültem az állandó stressz miatt, nem akarom, hogy megutáljanak. Segítsetek légyszíves, mert már nem tudok hova fordulni. Előre is köszönöm.

17 éves lány


2010. márc. 10. 16:41
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Én kitalálnék egy-két srácot, amíg nem vagyok elég független.
2010. márc. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

Vélemény:

Igen, sok olyan lány van akik csak kitalálják (divatbol,menőségböl) hogy "én leszbikus vagyok!"

És ez a baj...az ilyenek elsem tudják képzelni milyen nehéz elfogadtatni magát az embernek!

Szerintem aki azt írja hogy 17évesen még nem tudhatod hovatartozásod és még változhat.

Én 16 éves korom ota tudom hogy leszbikus vagyok, és nem változtam meg...vagy micsoda? :)

Egyébként ha meg anyukád már kezdi sejteni a dolgot miért nem erösited meg?

Hidd el sokkal nyugodtabb lesz az életed ha nem kell titokban élned.

Ha a szüleid elfogadnak meg a barátaid akkor az már elég és hidd el utána már magasrol lefogod sz?rni hogy ki mit gondol.

Ha valaki beszol én csak annyit szoktam mondani: "Ti azon röhögtök hogy én más vagyok, de én meg azon hogy Ti mind egyformák" :)

Egyszer ugyis elkell mondanod.

Addig mig a családod és a barátaid elött titkolnod kell addig nem lesz egy lánnyal sem jo kapcsolatod.

MERT ellentét esetben neked sem tetszene ha a párod titkolna téged és nem válalna fel téged.

Egy 21 éves lány.

2010. márc. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Vagy céloznék arra, hogy néha nem jó mindent tudni, kutakodni.
2010. márc. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
90%

Anyukád hozzáállása eléggé begyepesedett, apud is ennyire régimódi? Ha igen, akkor tényleg nem tudom,hogy mi lenne a legjobb.

Ha elmondod,lehet,hogy legalább végre megkönnyebbülnél,mert nem kell tovább titkolnod, viszont ha utána állandóan piszkálnak miatta, az is majdnem olyan kellemetlen. Mérlegelj, hogy mit bírsz jobban elviselni: az őrlődést, vagy az esetleges cseszegetést.

Remélem megoldódik a problémád.


(off: pofátlanság anyud részéről, hogy a személyes üzeneteid között turkál, semmi köze hozzá. Én a helyedben nem adnám neki oda a mobilom, vagy én is elolvasnám az ő sms-eit, hiszen "biztos nincs semmiféle takargatnivalója..." indokkal. Kíváncsi vagyok, vajon kedves mosoly kíséretében adná-e oda telefonját...)

2010. márc. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
4%
Itt mindenki leszbikus?Nem lehet egy normális csajt találni mert mindegyik a nőket szereti...:S
2010. márc. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
A vécében sem nyitnak rá az emberre, pedig semmi bűnre nem készülünk ott:P
2010. márc. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

Hát én mindenesetre ajánlom hogy mond el a szüleidnek, bár azért jól godold meg. Én meleg hapsi vagyok és amikor ezt elmondatm az anyámnak még ő türte valahogy de amikor az apám megtudta akkor baj lett belőle. Szerencsére nem laktam otthon már, de megtiltotta apám hogy oda menjek. Egy évig néhakerestem őket de legtöbbször inkább nem válaszoltak vagy ha meghallották, hogy én vagyok inkább lerakták a telefon. Szerencsére a bátyán tökre jól tudta kezelni a dolgot és ő is hozzásegtett ahoz, hogy kb egy év után ujra tudjak beszélni a szüleimmel személyesen. Ugyhogy nem volt gyszerű nálam a helyzet de megoldódott hála istennek.


Ezt sajna neked kell eldönteni, mindenesetre sok sikert kívánok.

2010. márc. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Amúgy anyu nagyon ilyen meleg-ellenes, undorodik a témától és mivel osztálytársamról tudja, mondta egyszer, hogy "Ha az én lányom lenne ilyen, lekevernék neki 2 pofont, amíg észhez nem térne". Ezért is félek ennyire, már érzem, hogy sejti és azóta mindig felhozza a témát valahogy, pl. tv-ben lát egy ilyet és akkor elkezd róla beszélni és figyeli a reakciómat. Aj, úgy félek, iszonyat nagy botrány lesz.


"Itt mindenki leszbikus?Nem lehet egy normális csajt találni mert mindegyik a nőket szereti...:S"

Ez nagyon színvonalas hozzászólás volt, én nem egy buliban seggemet rázó és lányokkal smároló idióta vagyok, akik a fiúk figyelmét akarja felkelteni. Bocs, de nekem tényleg segítségre van szükségem és nem provokálni jöttem.

2010. márc. 14. 23:30
 29/35 anonim válasza:
Nagyon sajnállak! Több évig úgy éreztem, mint te. Ma már tudom nem a lányokat nem szerettem hanem magamat. Úgy képzeltem boldog leszek férfival és úgy is éreztem, de aztán rájöttem, hogy ez tényleg nem normális és összeszedtem magam. Kiismertem a lányokat és jobban szeretem őket, mint valaha a férfiakat. Csupán a hozzáállásommal volt a gond és ugyanez a helyzet szerintem a leszbikusok nagy részénél. Nagyon összetett dolog ez, de nem véletlen, hogy nem fogadják el. Végeredményben nem normális dolog akárhogy szépítjük és nem is szabad annak lennie.
2010. ápr. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Általában azt mondom, hogy az ember ne függjön a párjától, de te költözhetnél a barátnődhöz, amíg nagykorú nem leszel.
2010. ápr. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!