Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bevalljam a családomnak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevalljam a családomnak, hogy a lányokat szeretem?

Figyelt kérdés

Olvastam itt egy ilyen kérdést elég puritánul megfogalmazva, de nekem is ez a problémám és az "ügyben" biztos is vagyok. Már 2-3 éve emésztem magam, mert nagyon nehéz. Nem érdekelnek a fiúk, egyszerűen semmit nem érzek. Próbáltam érzéseket táplálni helyes, kedves, okos srácok iránt, de nem megy.

Csak a lányok képesek arra, hogy komoly érzéseket keltsenek bennem. Nem szeretem azt mondani, hogy "leszbikus vagyok", mert nem úgy van, hogy megyek az utcán és megnézem a lányokat, hanem alkalomadtán megtetszik egy lány. Hiába néznek meg a fiúk, más ilyenkor elpirul, én viszont abszolút semmit sem érzek. Volt egy srác, akivel fél évig jártam, helyes, okos, jófej volt, de nem sikerült beleszeretnem, sőt fizikailag sem vonzódtam hozzá. Lefeküdtem vele (nem akarok itt a szexuális életemről tárgyalni, csak tudom, hogy úgyis lesz valaki, aki írja, hogy kerüljek testi kontaktusba sráccal, hátha megváltozik minden), de nem éreztem semmit az égvilágon. Nem tudok "úgy" tekinteni egyszerűen a férfiakra. Most van egy lány, akibe szerelmes vagyok, ismerőseimen keresztül ismertem meg és ilyet még soha nem éreztem. Ő 25 éves, idősebb tőlem, de különleges és fantasztikus, nagyon boldog vagyok mellette. Anyám kezdi sejteni, mert egyszer kölcsönkérte a telefonomat és volt benne néhány sms, amit barátnőmmel írtunk egymásnak, elolvasta és kérdőre vont, hogy mi ez (már megszoktam, hogy beleolvas mindenbe) és én próbáltam kimagyarázni, de láttam, hogy nem hiszi el. Már régebb óta gyanakodhat, mert egyszer megtudta, hogy van egy leszbikus osztálytársam és sokat voltunk együtt (pedig nem volt köztünk semmi) és így mindig felhozta a témát, hogy megnézze, hogy reagálok rá, én meg nem győztem fújjogni, hogy "jaj, ez szerintem is undorító, hagyj ezzel". Mindig próbál ajánlgatni srácokat és furcsa neki, hogy nem tetszik senki. Nagyon nehéz ez, még csak jövőre fogok érettségizni. Én nem vagyok fiús lány, aki világéletében a fiús dolgokat kedvelte és fiúkkal barátkozott. Nem, én pont az ellenkezője vagyok. Rossz ez a helyzet, mert nem tudok titkolózni tovább, a mi családunkban egyszerűen nem lehet. Egyke vagyok, mindig velem vannak elfoglalva, ismerik a barátaimat, mindig meg kell mondanom, hova megyek, különben utánam jönnek vagy kinyomozzák. Nem volt velem soha sok gond, nem vagyok az a minden héten leiszom magam és hajnalig bulizom típus. Előbb-utóbb rá fognak jönni a szüleim, már így is feltűnt nekik, hogy nem ismerkedem srácokkal. Nem akarok velük összeveszni, de teljesen úgy érzem, hogy becsapom őket. Kérlek, adjatok tanácsokat, mert el vagyok keseredve teljesen, ez így nem jó. Idegileg kimerültem az állandó stressz miatt, nem akarom, hogy megutáljanak. Segítsetek légyszíves, mert már nem tudok hova fordulni. Előre is köszönöm.

17 éves lány


2010. márc. 10. 16:41
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
9%
Búza-e vagy?
2010. márc. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
79%

Elsőnek: Bunkó vagy!


Kérdező,

Ülj le és beszélj négyszemközt édesanyáddal, őszintén!

2010. márc. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
16%
Már megint egy leszbi:(....Tényleg nincsenek már olyan fiatalok akik a másik nemhez vonzódnak?Egyre szánalmasabb...
2010. márc. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
58%
Miért van az hogy a lányoknak mindig sokkal könnyebben elnézik a másságot,mint a fiúknak?!
2010. márc. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Azt hittem, nem kell külön kiírni, hogy a primitív megjegyzésektől kíméljetek, mert elvileg értelmes emberek vagyunk, de akkor inkább kérném.
2010. márc. 10. 16:50
 6/35 anonim ***** válasza:
94%
A szüleidtől függ, hogy hogyan reagálnak. Mindenki más. Először lehet megdöbbenés, lehet h kitagadnak (ilyet is ismerek), lehet az is hogy egy ideig mérgelődnek, aztán kénytelenek lesznek elfogadni. Én utaltam rá anyámnak aki elintézte annyival h nem, az nem lehet. Mondtam ok, aztán nem is törődtem velük, bár nekem könnyebb mert amúgy sem jó a kapcsolatom velük szóval a véleményük ebben sem érdekel.
2010. márc. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
Nekem a legjobb barátom volt ilyen helyzetben, és sokkal jobban érzi magát most, hogy elmondta a családjának és a barátainak. Könnyebb, mint rejtegetni.
2010. márc. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
39%

És Apukád? Vele milyen a kapcsolatod? Vele nem lenne könnyebb beszélni? Nagyon fiatal vagy még, én csak attól féltelek ha itt most érettségi előtt kitálalsz és esetleg rosszul fogadják, az az egész továbbtanulásodra ráteheti a bélyegét, az pedig (bár tudom 17 évesen még nem így érzi az ember)de nagyon fontos. Később hatványozottan nagyobb fáradtság, nehézség és nem utolsósorban anyagi teher árán tud az ember megfelelő végzettéséghez jutni. Én várnék a helyedben míg 18 éves nem leszek, és legalább leérettségiztem. Amikor 17 éves voltam (38 vagyok), az én szüleim még semmit nem tudtak a fiúimról, mert ők még nagyon régimódiak voltak, és balhé lett volna belőle... nem volt gond, úgy éltem az életem hogy senkinek ne fájjon.

Ne stresszeld ezen ennyire magad. Az tényleg nem lehet hogy csak nem találkoztál még a megfelelő sráccal? Nekem is volt olyan még a te korodban, hogy együtt jártam a sráccal, nem voltam szerelmes, és valóban semmit sem éreztem ha együtt voltunk. De azóta férjnél vagyok, a férjemet szerelemmel szeretem és van egy gyönyörű kisbabánk is.

Én személy szerint rossz véleménnyel vagyok a homoszexualitásról, de ahogy a te eseted olvasom, elhiszem hogy nem lehet könnyű... szóval megértelek. Én azt mondom várj még 1 évet, de ne stresszelj addig, ne kínozd magad, hanem gondold azt, hogy a szüleidnek is javára teszel ha még vársz egy kicsi, mert ha már idősebb leszel, könnyebben fogadják majd hidd el. Kitartás!

2010. márc. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:

hát lehet h ez még nem végleges, 2-3 év az nem olyan sok....van aki már 5 éves korától tudja, h más.....

Te tudod, h mennyire befogadóak a szüleid és mennyire érzed biztosnak a dolgot.....beszélhetsz anyukáddal szerintem, nem jó h így őrlődsz.....

lehet így is családod, gyereked, lehetsz boldog.....ezeket mondhatnád, mond azt is h mennyit vívódtál és h milyen rosszul érzed magad....lehet h a szüleid még meg is könnyebbülnek...mert látják ők h valami nem stimmel és csak aggódnak

2010. márc. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim válasza:
Kerdezo, le is akarsz fekudni vele, vagy csak egyszeruen szeretsz mellette lenni?Es o tudja ezt?
2010. márc. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!