Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bevalljam, vagy ne szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevalljam, vagy ne szerintetek?

Figyelt kérdés
Fél éve csetelek heti néhány alkalommal egy ausztrál sráccal. Egy hosszabb ideig minden oké is volt, pár hete azonban szinte állandóan ő jár a fejemben. A srác is egészen furcsa egy ideje,sokszor felkel az éjszaka közepén, csakhogy beszélni tudjunk, van, hogy néha telefonon keres, vagy csak úgy kapok egy " Miss u" sms-t stb... Azt hiszem, az egyetlen értelmes megoldás az lenne, ha befejeznénk,hisz csak feleslegesen szenvedek. Megmondjam neki az igazat, hogy beleszerettem szép lassan, ezért hagyjuk abba ezt az egészet? Nagyon szenvednék,tudom, de ha tovább folytatjuk, még rosszabb lesz. Szerintetek?
2011. aug. 8. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Valld be neki! Ne sanyargasd magad!
2011. aug. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Mr.iglo ***** válasza:
Ausztrál? MIt akarsz te KAngoroo Jack-től? Korod?
2011. aug. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Oszt ha szakítasz a barátoddal, mi a fax lesz? Kimész Ausztráliába? Ugyan mááá...


De szurkolok, "csak" 480.000 forint a repjegy. :P

2011. aug. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyen már velem is volt, csak egy amerikai lánnyal... Mivel mindketten fiatalkorúak voltunk, önálló kereset nélkül, szóba se jöhetett, hogy találkoztunk. Nem volt könnyű elfelejteni. :/
2011. aug. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál még hogy lehet hogy fake képeket küldött neked magáról, amiken igazából valami modell srác van, vagy egyáltalán nem Ő? Lehet hogy az életben egy 55 éves pedofil dagadt ember. :)
2011. aug. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jelen esetben sajnos csak egy "árnyképbe" vagy "szerelmes". Mert ez nem szerelem, egy vadidegennel beszélsz, akit nem is ismersz személyesen, bármilyen ember lehet, ráadásul ott van közöttetek a földrajzi távolság is. Ennek így semmi értelme, szerintem tanácsos minél előbb lezárni az egészet. Azt szerintem hagyd ki, hogy beleszerettél, de megmondhatod, hogy legyen vége, ennek nincs értelme, meg amúgy is összejöttél valakivel stb. Mondjuk igazából a srácot se értem, ő is kereshetne a saját környezetében valakit magának (vagy nem is gondolja komolyan az egészet).
2011. aug. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!