Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bevalljam neki mielőtt elutazi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevalljam neki mielőtt elutazik vagy nincs értelme?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok már egy éve egy fiúba aki jó barátom, több mint 6 éve ismerem. Volt már köztünk szex, de ennek sosem volt hatása a barátságunkra, ugyanúgy viselkedünk egymással mintha mi sem történt volna, elsírjuk egymásnak a szerelmi csalódásokat, gondokat stb.

Nos ez mind szép, de az a helyzet hogy ügyvédnek készül, és a felső okt. tanulmányaink kezdetén még hepciáskodott is hogy én csak tanári pályára megyek. Szóval állati nagy képű volt amiért később bocsánatot kért. Nekem azóta mégis kisebbségi érzetem van, sosem merném kezdeményezni hogy legyen köztünk több. Mióta beleszerettem igyekeztem én is tovább tanulni, nyáron phdnál tartok ha minden jól megy, de úgy érzem ez távolról sem elegendő hogy felfigyeljen rám. Miután végez és amint módjában áll azt tervezi hogy elutazik külföldre, amin nem is csodálkozom...Ezzel már sokszor számoltam, de sírni tudnék, nem lesz itt nekem, és nem tudja hogy mi mindent jelent számomra. Nem hiszem hogy van értelme bevallanom hogy szeretem amíg itthon van, tuti csak kellemetlen helyzetbe hoznám vele. Ha mégis elutazik, akkor meg sz*r hogy nem mondtam el neki. Mi tegyek szerintetek?

23/L


2011. szept. 27. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Magyar jogot tanul és külföldre utazik? Hmhm...
2011. szept. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23 éves lány létedre lehetne több eszed is minthogy tanárnak menj...a kis k*csögök visszapofáznak, rendetlenkednek, szarni fognak a fejedre, és ez ellen semmit nem tehetsz, és ehhez az is hozzátesz hogy a fizetés is k*rva szar xD
2011. szept. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tényleg furcsa, hogy jogi pályáról külföldre készül :p ejj ejj :D
2011. szept. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mond el neki csak szétmarod magad belülről ha nem teszed meg.
2011. szept. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
El kéne mondanod hogy ne maradjon így a fejedben..Nincs vesztenivalód
2011. szept. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!