Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bevalljam neki, hogy számomra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevalljam neki, hogy számomra több mint barát?

Figyelt kérdés
íváncsi lennék a véleményetekre. Van egy srác az életembe, akit unokatesom által ismertem meg, neki is, nekem is, unokatesomnak is egy hosszú kapcsolat volt a hátunk mögött, szinte egyszerre lettünk szinglik. Aztán elkezdtünk együtt bulizni járni, közös programokat csinálni, , , , és a barátság részemről többé alakult. Nagyon megkedveltem, most már rossz vele lenni, és csak azért mert fáj, hogy nem lehet az enyém. Kedves, figyelmes velem, bulik alkalmával jócskán suroltuk a barát határt. érzem, hogy nem vagyok közömbös neki. A körülöttünk lévő emberek mind azt hiszik mi egy pár vagyunk, mert, hogy ugy nézünk egymásra, hogy ez már nem barátság. Unokatesom szerint is, csak nem vallja be magának mit is érez, mert fejébe vette azt, hogy én csak barát vagyok, és magának is ezt bizonygatja. A másik, meg azt mondta unokatesomnak, hogy ő most nem akar komolyat és engem nem akar szívatni, nah de nem az a tipusú pasi aki csak lefekteti a nőket, , , , ez ezért is ellentmondásos számomra. Az biztos az elöző kapcsolata még igy lassan 1 év után is nagyon fáj neki, igazán szerette a lányt. De nem értem miért nem ad esélyt kettőnknek. én már nem bírom elviselni ha más lányokról beszél, azt meg pláne nem, hogy mással lássam. Nem tudom érdemes lenne e vele beszélnem, , , mert elvileg tudja mi a szitu, de azt gondolom a barátságnak már mindegy, mert nem bírok a közelében lenni, , , , , de nem tudom, hogy szépen csendben tűnjek el, vagy adjak egy esélyt a beszélgetésnak. Jah mert mióta unokatesom beszélt vele, teljesen más velem, , , , olyan távolság tartóbb, , , bár a napokban irtam neki, hogy mi van vele, és akkor meg felhivott teljesen normálisan, aranyosan beszélgettünk. Nem tudom mitévő legyek. Én ugy vettem észre bejövök neki. de ha igy van miért nem ad esélyt, , , , mi lenne a jó megoldás?
2011. jún. 27. 19:55
 1/1 emiliarvp11 válasza:

Ha még mindig fáj neki az előző kapcsolata, akkor szerintem ne vágj bele, mert hidd el benned is őt fogja keresni. És ez csak összetörne téged! Egyébként én is ugyan ebben a szituban vagyok, csak az a furcsa, ahogy írtad, hogy nem tudod elviselni, ha lány van a közelébe. Én megpróbáltam neki elmondani, hogy mit is érzek pontosan iránta, de nem tudom, hogy felfogta-e, mert szóbakerült a volt barátnője, és azt monda akárhány barátnője volt is eddig mindig a csaj látta bennük, nekem erre nincs szükségem. Engem azért szeressen valaki, amilyen vagyok, és ne azért mert hasonlítok a barátnőjére, vagy bennem szeretné őt megtalálni!

Bocsi, de azt histem belőlem is kijöttek egy kicsit a dolgok!

2011. jún. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!