Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bevalljam a (barát) barátnőmne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevalljam a (barát) barátnőmnek hogy bele szerettem?

Figyelt kérdés

Egy lánnyal egy éve ismerjük egymást jó barátok vagyunk de én fé év után bele estem... nem tudom mit csináljak mert barátja van és nem vagyok az a tipus aki "bekavar", nem is szeretném ha emiatt szemétnek nézne.. mivel jobban szeretem ha a barátaim jól érzik magukat és boldogok, részben nekem köszönhető hogy jobb a kapcsolata a palijával... mert nem bírtam nézni hogy szenved vele, erre most jóban vannak és én szenvedek :s ha elmondom neki szerintem elhajt, ha meg tűröm abba beledöglök.. ma is 2 szót beszéltünk és a következő másfél órában másra se tudtam gondolni

19/f


2010. okt. 26. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Huu ha ez nagyon nehéz döntés. Ha elmondod neki mit érzel lehet, hogy a barátságát is elveszíted, mert nem fogja tudni hogy ezek után hogy közeledjen hozzád, de ha nem mondod el neki akkor meg magadat kínzod tovább és tovább. De valahol meg kell oldani ezt a dolgot, sokáig ez nem mehet tovább. Lehet jobb lenne ha leülnél és elmondanád hogy mit érzel. Ha nemet mond, mond meg neki hogy számodra nagyon fontos a barátsága és nem szeretnéd leveszíteni, de te úgy gondolod, hogy ezt tudni kellett. Vagy össze jön vagy nem :S Nehéz dolog nagyon !!!
2010. okt. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az a baj hogy ezzel szerintem csak rontani lehet a dolgon mert a barátját nem hinném hogy ott fogja hagyni miattam.. ha meg igen akkor amiatt lenne bűntudatom...
2010. okt. 26. 16:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Pont ezért mondtam, hogy nehéz dolog. Ha szereted és nem teszel semmit borzalmas szenvedés a dolog ha meg elmondod lehet rosszat teszel. Igazából matt helyzet, te tudod igazán hogy mi az ami megéri mi az ami nem.
2010. okt. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

inkább magam kínzom minthogy a barátságunk is tönkre tegyem :(

[francért ilyen nehéz ez a barátnősdi..]

2010. okt. 27. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!