Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért rib@ncoz le itt mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rib@ncoz le itt mindenki egy csomó lányt az oldalon?

Figyelt kérdés
Csak mert vki szereti a szexet vagy több pasival volt már? De sokszor nem is ismertek vkit hanem a képe alapján ahogy öltözik...ezt nem értem.A látszat néha csal.Pl.én szeretek kihivóan felöltözni,de hű vagyok a páromhoz.ha ezt vki nem tudja,könnyen engem is lerib@ncozhat akár...:S
2010. febr. 1. 23:06
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
Egyszerűen aki lek*rváz valakit, az elitéli az olyan embereket akik szerelem nélkül lefekszenek másokkal.És az ilyen ember buta,mert azt gondolja, hogy ő okosabb és szebb és ő a tökéletes lény ezen a földön.Amúgy sok férfi és nő van aki tényleg kórvázik és ők igen is tisztelik ezeket az embereket is, hisz pont azért mennek oda mert szükségük van erre egyéb okokból. Persze a hétköznapi emberek közt is van olyan eki lefekszik ezze-azzal, de hát tessék, egészségére.Ha őt ez teszi boldoggá, akkor miért lenne baj.Szerintem még mindig jobb annál, aki otthon siránkozik és sajnáltatja magát,mert nem talál magának senkit és magányos és a négy fal között várja az igazit.
2010. febr. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
Tanulj meg írni, kislányom.
2010. febr. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:

Ha valaki szereti élvezni a szexuális örömöket és hajszolja a kapcsolatokat, az miért ne lenne normális? Csak azért mert te nem így teszel!? (ez egy korábbi válaszadóra vonatkozik!)


Attól szerintem senki nem lesz alja ember hogy sok emberrel szexel! És semmi megvető becsmérlésre nem szolgált rá, főképp olyanoktól akik nem értik ezt meg, így semmi alapjuk nincs ítélkezni!


Aki rib ancozik az az én szememben magát minősíti. Az ilyeneket nem tartom intelligens embereknek! Ha szavaikat az esztelen és oktalan indulat vezérli, akkor a tetteiket miért vezérelné a józan ész??!

2010. febr. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim válasza:
Most már nem azért, de 22 éves fickó létemre lek*rváztak, néha viccből, néha nem, többször is eddig. Ok is volt rá, az egy másik dolog. Szóval nem az van, h a fiúk leribancozhatatlanok(kitaláltam egy új szót) :D
2010. febr. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
16.35-nél a pont. Aki ismeretség nélkül becsmérel másokat, magát bélyegzi meg. Ez így van.
2010. febr. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:

"Aki rib ancozik az az én szememben magát minősíti. Az ilyeneket nem tartom intelligens embereknek! Ha szavaikat az esztelen és oktalan indulat vezérli, akkor a tetteiket miért vezérelné a józan ész??!

"


Ezzel az ömlengéssel probálod meg normálisnak beállítani a könnyűvérűséget? Akkor nincsenek is ribancok, csak szeretnek élni? Én meg szeretnék embert ölni, és, ha megteszem nem nevezhetsz gyilkosnak, mert az nem túl inteligens dolog és csak téged minősíttene.

2010. febr. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:

23:17-es vagyok

édes ha enyire nem találsz csajt irhatsz itt privi üzit....

Nem voltak rosszak csak szeretem az újat....

2010. febr. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon jó kérdés, ez, én is fel szerettem volna már tenni!


Én LÁNY vagyok, és soha nem ribancozok le nőt!


Én MINDIG CSAK pasikat ribancozom le! Mert ők azok, és akár tetszik akár nem, akkor sem fogtok rajtunk (nőkön) uralkodni, és akkor is megcsaljuk ezt a sok bunk*ót!

Mert megérdemlik!!!!

Persze csak a bun*kó pasikat!


Miért ribancoz le egy pasi egy nőt?


-azért mert nőgyűlölő

-buza

-uralkodó hajlamú féreg, akit nem lehet megcsalni (de azért az összes nő elhagyja, kidobja, átqrja)

-nem tud uralkodni, mert a nők magasról tesznek a fejére, és így is, úgy is megcsalják, vagy lelépnek egy jó pasival

-lenézi a nőket , persze mert ő magasabb rendűnek tarja magát egy nőnél (teljesen alaptalanul)

- egy igazi ribanc fas*z, aki sok nőt csak használati tárgynak tekint, persze már teljesen kiégett, és képtelen normális kapcsolatot kialakítani egy nővel

-persze az itt ribiző pasik nagy része egy jó nőnek sem kell, mert ilyen sz-r pasi egy nőnek sem kell.


Elég sok ok van, de sokszor elgondolkodom azon:

-megérdemlik -e ezek a pasik, hogy a nők direkt kibas*szanak velük (kihasználják, megcsalják), mert uyge aki egy nőt nem képes szeretni, tisztelni, az nem érdemel mást!

-vagy egy nő se mocskolja be a testét ezekkel a szifiliszes szex automata, állatösztönnel rendelkező fas*zagyúakkal. (akkor viszont nincs szex házasság előtt)


Lehet gondolkodni, ki mit akar!


Szerintem az ide irogató ribiző pasik nagy része :

1.nagyon sikertelen a nőknél, mert született bunkók.

2. kiélt ribanc faxok, akik lassan már átmennek burnyákba.


Ribanc pasik: LEHET BUZÁNAK IS LENNI!


Akármennyire ribiztek, akkor is mindenki olyat kap, amilyet érdemel:


-normális nőket tisztelő ffiak: normális nőt

-ribiző pasik: egyéjszakás nőket akiknek előre kell fizetni.


A másik meg az, hogy ha apasik ennyire nem szeretik, ha egy nőnek sok partnere van, akkor miért akarják megfektetni őket?!


Nem ellentmondásos ez egy kicsit?

2010. febr. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
73%

"Miért ribancoz le egy pasi egy nőt?


-azért mert nőgyűlölő

-buza

-uralkodó hajlamú féreg, akit nem lehet megcsalni (de azért az összes nő elhagyja, kidobja, átqrja)

-nem tud uralkodni, mert a nők magasról tesznek a fejére, és így is, úgy is megcsalják, vagy lelépnek egy jó pasival

-lenézi a nőket , persze mert ő magasabb rendűnek tarja magát egy nőnél (teljesen alaptalanul)

- egy igazi ribanc fas*z, aki sok nőt csak használati tárgynak tekint, persze már teljesen kiégett, és képtelen normális kapcsolatot kialakítani egy nővel

-persze az itt ribiző pasik nagy része egy jó nőnek sem kell, mert ilyen sz-r pasi egy nőnek sem kell. "


És, az nem lehet, hogy tényleg ribanc? Ti, mai lányok nagyon szeretitek a pénzt, a partnereteket váltogatni (kettő között összefüggés), stb. De ez is az én hibám, mert a lányok között nincsenek ribancok (azok sem ribancok, akik 16 évesen már leszoptak 6-7 embert, hisz csak "élnek" ahogy ti mentegetitek magatok), hanem én vagyok a szar alak, és biztos ferde hajlamú is..

2010. febr. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
Egy mondatban el lehet intézni: kinek nem inge, nem veszi magára és kész....
2010. febr. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!