Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért rib@ncoz le itt mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rib@ncoz le itt mindenki egy csomó lányt az oldalon?

Figyelt kérdés
Csak mert vki szereti a szexet vagy több pasival volt már? De sokszor nem is ismertek vkit hanem a képe alapján ahogy öltözik...ezt nem értem.A látszat néha csal.Pl.én szeretek kihivóan felöltözni,de hű vagyok a páromhoz.ha ezt vki nem tudja,könnyen engem is lerib@ncozhat akár...:S
2010. febr. 1. 23:06
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:

Ösztön állatok?


Ez előítélet és általánosítás, anélkül hogy megismernéd az indokait, és a helyzetét. Attól, még valaki lehet értékes ember, jó anya, vagy hasznos tagja egy közösségnek. De téged ez nem érdekel, mert a lekezelő gondolataid miatt a szemedben ő csak egy rib anc.


Na ez a tisztelet teljes hiánya. De persze sosem fogod megtudni, hogy mindent összevetve mennyire tudnád tisztelni vagy sem, mert téged ez nem érdekel.


Gyakran nem ártana a hirtelen jött lenézés helyett értelmes gondolatokkal megtölteni a fejed, és mérlegelve, alázattal szólni. Nem pedig nagy mellénnyel megmondani a véleményedet, ami egy köz-sztereotípián alapul.

2010. febr. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:

Nem tudom ez engem is idegesít,hogy mert egy lány csinos és kirívó már ribancozzák,egyszerűen nem bírom felfogni.Ezek miatt vannak a csajok sajnos pufajkába,tehát mindent dugnak el,meg sz_rul öltözködnek.

De sztem csak azér mert irigyek nagyon,mert ők mivel nem lehetnek ilyenek,meg sokkal rondábbak,ezér aki szép azt leszolják,mert tudat alatt ők is így akarnak kinézni,de lusták bármit is tenni ez ügyben.Kérdező,tudod,hányszor kaptam már meg a hülye izomagyú,impotens kifejezést.Ne foglalkozz velük,tök jó csaj lehetsz,maradj ilyen,néhányan tudnánk értékelni többek között én is.


22F

2010. febr. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
Engem 12 évesen az osztálytársaim azért ribancoztak le, mert felvettem egy ujjatlan pólót. Akkor még csak nem is csókolóztam... És ez nem volt kirívó eset, az egész fiatalságom azzal telt, hogy csúfoltak, csak mert kilógok a sorból. Ezért aztán az ilyen reflexből mindenkire köpködésen nagyon fel tudom húzni magam. Ahogy előttem mondta valaki, végtelen butaságra vall.
2010. febr. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
17%
Nem olvastam el a többi választ, lehet h már megírta vki ezt: AZOK RIB@NCOZNAK LE MINDENKIT,AKIK RONDÁK,KÖVÉREK S SEMMIEN SZEXUÁLIS ÉLETÜK NINCS,S FÉLTÉKENYEK ARRA AKIKNEK VAN ennyi :)
2010. febr. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:

Több indok is lehet.

A legfőbb szerintem, hogy az emberek élvezik az ítélkező pozíciót, mert ettől fontosnak és mások felett állónak érzik magukat. Ráadásul itt arc és név nélkül dobálózhatnak.

Ez is működik, amit az imént írt valaki, hogy ha egy nő nem jár zsákruhában, mindjárt hajlamosak egyesek ler.ibancozni, holott lehet, hogy ők is szeretnének titokban bátrabban, feltűnőbben öltözködni, csak tartanak mások ítéletétől.

De a legszánalmasabb, amikor a pasik ribancoznak le nőket (és rájuk fogják, hogy csak a pénzre hajtanak stb. stb.) csak azért, mert frusztráltak, hogy nem kaphatnak olyan kinézetű nőt. Magukban kellene szétnézni, és nem másokat szidni.

2010. febr. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
50%
Nem az a ribanc, aki a pénzért dug, hanem az, akinek megveszed a bundát meg a kocsit és este fáj a feje :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2010. febr. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
11%

Hogy az oldalon miért..Kedvfüggő.Arc és névnélkül azt írsz amit akarsz következmények nélkül.


Haviszont élőbe,a szemedbe mondják TÖBBEN is,elkéne gondolkodni...[Na nem akkor,ha azok akik leszólnak 100kg-s, pattanásosak.]Ribanc szerintem az,akinek télen-nyáron kint van a melle.[Nem,nem vagyok irigy.Ugyan mire lennék?:D Én is kiteszem,ha akarom.]Nem ribanc az,aki kivágott felsőkbe jár bulizni,vagy alkalmakkor,vagyha találkozik a barátjával stb..felvesz egy kihívó pólót.Ribanc az,aki 15éves létére,nem tudja hogy 0 és 50 vagy 50 és 100között van azoknak a száma akikkel lefeküdt.Nem ribanc az,aki 15évesen együttvolt mondjuk 3pasival..[Mondjuk mert tapasztalni akart,vagy felejteni...] A végtelenségig lehetne hasonló példákat hozni,szerintem.Tehát...Úgyérzem MINDENKI eltudja dönteni magáról (független a környezete/idegenek véleményétől),hogy ribanc e vagy nem.Ezt minden nő tudja legbelül.Csak van aki még magának is letagadja.

2010. febr. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
12.40: nem tartom magam sem rondának sem kövérnek, és kielégítő szexuális életet élek a párommal. és nem vágyom arra h hetente más rakjon meg, olyanok, akiket nem is ismerek. és elítélem azokat, akik dicsekednek a több 100 egyéjszakás kalandjukkal. de ettől még nem leszek ronda, vagy kövér, vagy buta, egyszerűen csak ez az én értékrendem.
2010. febr. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:

Márpedig igaza van az egyik válaszolónak, részben. Aki lerib*ncoz olyat, aki szeret élni, ergo gyakran váltogatja a pasijait, vagy elmegy egy buliba, és összeszed valakit, stb-stb., sorolhatnám... Annak valami nincs rendben az életében. Nem feltétlenül párkapcsolat, vagy szexuális élet terén, de valami bibi tuti, hogy van az önbecsülésében. Ez akár lehet negatív vagy pozitív is: lehet, hogy nem tartja magát annyira jónak, hogy ő is éljen olyan életet, mint a "rib*ncok"; vagy túl jónak tartja magát, és elítéli azokat, akik máshogyan élnek, mint ő.

Én nem rib*ncozok le senkit, amíg nem ismerem. Attól még, mert valaki szeret élni, szereti a szexet, egyáltalán nem rib*nc. És az emberek többsége nincs tisztában a rib*nc, kurv*, és hasonló szép jelzők valódi jelentésével.

Na csókoltam.

21L

2010. febr. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
mert itt sok az iq-fájter és netharcos,akik való életben szánalmas kis csicskák,szerintem ezért.
2010. febr. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!