Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért rib@ncoz le itt mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rib@ncoz le itt mindenki egy csomó lányt az oldalon?

Figyelt kérdés
Csak mert vki szereti a szexet vagy több pasival volt már? De sokszor nem is ismertek vkit hanem a képe alapján ahogy öltözik...ezt nem értem.A látszat néha csal.Pl.én szeretek kihivóan felöltözni,de hű vagyok a páromhoz.ha ezt vki nem tudja,könnyen engem is lerib@ncozhat akár...:S
2010. febr. 1. 23:06
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
30%
mert azok azért és undorító amit művelnek
2010. febr. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
23%

Mert manapság minden 2. csaj egy ribanc???:)

Hülye kérdés volt drágám

17/F

2010. febr. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
68%

Azért rib ancoznak, mert sok ember gondolkodása primitív és kisajátító. Főleg a férfiaké. Régi korok erkölcse ihlette, de a modern kor naturalista primitívsége fejezi ki.


Az persze hogy én minden nap más csajt dugtam meg, a kutyát nem érdekli. Engem nem ribancoznak mert férfi vagyok de a nőkkel szemben nincs tisztelet. Lesz@rják hogy ők is emberek, csak önkényesen elvárnak tőlük valamit.

Azt hogy megfeleljenek a rib ancozók finnyás elképzeléseinek, holott tesznek az illető önálló szabad akaratára, és egyből megbélyegeznék. Pedig a szexuális szabadság mindenkit megillet!

Ez egy álszent és undorító magatartás, ezért én személy szerint mélységesen megvetek minden, azonnali és hirtelen felindulásból rib ancozó, ku rvázó, hőzöngő embert. Mert az ilyen végtelenül buta, ugyanis előnyben részesíti a destruktív csordaszellemet, a józan gondolkodással szemben!

2010. febr. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
91%

Lenne egy állandó szexpartner akkor nem lenne ribanc, aztán ha jön a szerelem akkor abbahagyni, akinek fontosabb a szex, az meg ne kezdjen kapcsolatot és mondja el őszintén, hogy hé kis anyám én csak dugni akarok. Persze egy férfi azzal csinálja annyiszor akivel nem szégyenli, akkor az mennyivel jobb, több? Csak azért mert férfi nincs több joga a szexuális szabadsághoz.

Az a ribanc/hímringyó akit csak a saját élvezete érdekel, másik élvezetét nem szeretetből akarja látni, hanem azért, hogy egozzon.

Egy jó barát néha becsúszik, hát istenem ettől még nem lesz senki ribanc. 2-3-8al nyomja párhuzamosan az már gáz.

2010. febr. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
5%
Talán mert az :D a ribanc az ribanc
2010. febr. 2. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:

szerintem nem hülye kérdés. Vannak ennél hülyébbek is itt...:D

köszi azoknak akik részletesen kifejtették,valami ilyesmire gondoltam!Ja,igen,pasikak szabad,nőknek meg nem? Ez gáz.

2010. febr. 2. 09:48
 17/45 anonim ***** válasza:

én nem így látom..


Szerintem egy olyan pasit is megbélyegeznek aki minden nap mást visz az ágyába, nem csak a nőket. Az igaz lehet, hogy a nőknek könnyebben vágják a fejükhöz. Nekem is meg van a véleményem erről, de ettől még senkit nem r.ibancozok le, más az erkölcsünk. Na bumm.. Miért kéne egyformának lennünk? Persze az ehhez hasonló pasikról is ugyanúgy meg van a véleményem, és szóba se állnék ilyennel. De mindig lesz, aki ebben partner. Nem tisztem megítélni/elítélni senkit. Semmi jogom hozzá. Mindenki úgy él ahogy akar, de aki meg kicsit is erkölcsösebb arra meg mindjárt azt mondják, hogy prűd meg konzervatív. Na ez miért van? Pedig ez még nem prűdség.


21/L

2010. febr. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
61%
Ribanc definiciója: Olyan személy,aki valamely ellenszolgáltatásért cserébe lefekszik egy másik vagy esetleg több egyénnel :D
2010. febr. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
Ja és persze az lehet férfi is nem csak nő
2010. febr. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
21%

"Engem nem ribancoznak mert férfi vagyok de a nőkkel szemben nincs tisztelet. "


Aztán, mit lehet tisztelni a mai 13-20 év közötti ösztön állatokban?

2010. febr. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!