Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 éves lány vagyok véletlenűl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves lány vagyok véletlenűl teherbe estem a teszt pozitív . Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
a szüleim nem tudhatják meg mert azon nyomba eltiltják a barátom :S:S Abortuszt nem szeretnék :S Hogyan tovább ??
2009. dec. 24. 02:43
1 2 3 4 5
 41/50 A kérdező kommentje:
anyám és apám is majdnem elájult lekellet ülniük azt mondták gondolkozniuk kell könnyen vették viszonylag meg anya azt mondta hogy gondolkozzak én is hogy alakarom cseszni az életemet vagy sem .!
2009. dec. 26. 22:46
 42/50 anonim ***** válasza:

Azért majd írd le, hogy döntöttetek!

És látod, nem szabták le a fejedet érte...

2009. dec. 27. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 A kérdező kommentje:
jójó majd leírom ^^ tudom aszittem jobban lefognak cseszni ....
2009. dec. 27. 13:14
 44/50 anonim ***** válasza:
24%

Figyelj, én is 14 vagyok, csak nem várandós xD

Szal szerintem: NE vetesd el. Rámehet a lelki világod. Szüld meg, hidd el menni fog az, ha akarod =) És add örökbe olyannak, akivel tartod majd a kapcsolatot..és ha időd engedi, minél többször látogasd meg a barátoddal a gyereketeket, és ha felnő meglehet vele értetni, hogy hogy volt. Szerintem ez a legjobb döntés.

2010. jan. 1. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
79%

Utolsónak:

Látom tényleg csak 14 vagy...

Ember hogy lehet ekkora marhaságot mopndani...

Szülje meg a gyereket..

Persze ne végezze el a sulit, hiszen igy is sok kimarad...

Megnézném milyen jövőd lenne, ha ilyen helyzetbe kerülnél...

Tapasztalatlanságból fogd be a szádat...

Pontozhattok lefele

2010. jan. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
26%
15:49-nek!! Ne aggódj neked 72% van... elötted szolónak csak 70%, úyhogy nem téged pontoznak le...:D :D am én hasznosra szavaztam rád...:D :D
2010. jan. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
71%
én se értek egyet azzal, h szülje meg, de azért bevehetett volna 1 72 órásat. látjátok, vannak indokolt esetek.. most mehet abortuszra.
2010. jan. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim válasza:
60%
Kérlek, mondd el, hogy mire jutottatok!! és milyen idős terhes vagy már??
2010. jan. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 bumbi02 ***** válasza:
100%
hát mint előttem is irták, nem 4 héttel később kellett volna fognotok a fejetek, hanem amint kiszakadt 72 órásra összeszedni a pénzt.. nem hiszem el hogy kette ne tudtatok volna összeszedni 5000 forintot.. illetve nem volt bennetek annyi hogy inkább válaljátok azt hogy közlitek ezt a szüleitekkel, ahelyett hogy abortuszálni kelljen, illetve 14 évesen szüljél... most kicsit nyers a megfogalmazásom, de ezért mondják hogy 14 évesen még ne ezen járjon az agyad hanem tanulj, meg játsz a barátnőiddel...
2010. nov. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim válasza:
Eltelt kilenc év. Mi lett végül, kérdező?
2018. márc. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!