Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 éves lány vagyok véletlenűl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves lány vagyok véletlenűl teherbe estem a teszt pozitív . Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
a szüleim nem tudhatják meg mert azon nyomba eltiltják a barátom :S:S Abortuszt nem szeretnék :S Hogyan tovább ??
2009. dec. 24. 02:43
1 2 3 4 5
 31/50 A kérdező kommentje:
nemvagyok cigány fajtiszta magyar vagyok utolsó elötti elötti : nemakarok járni veled -.-"
2009. dec. 24. 22:42
 32/50 anonim válasza:
Akkor én kérek elnézést, viszont szólj a szüleidnek mindenképpen fiatal vagy még..
2009. dec. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:

Szia!

Elolvastam az előttem írók kommentjeit.

Lenne pár kérdésem...

Ha kiszakadt az óvszer, csak akkor vettétek észre, mikor a barátod már elélvezett?

Nem szedsz tablettát? (najó gondolom nem)

Csak egy tesztet csináltatok? Egy teszt még nem minden, ha pozitív, nem biztos, hogy terhes vagy.

Kimaradt a menstruációd?

Mióta nem jött meg?

Mikor volt ez az egész? Ha nagyon sokat vársz vele, már el se lehetne vetetni.


Mióta jársz a barátoddal?


Amúgy 19 éves vagyok, a barátnőm 17, és beszélgettünk ilyenről, hogy elvetetnénk-e, ha ő terhes lenne, és ő nem szeretné elvetetni, én meg nem tudom.. Szeretnék majd apuka lenni, a gyermekei apja, de még egyenlőre nem rendezettek az anyagi körülmények, tönkretenné a gyerek az életünket. Te anyuka szeretnél lenni?


Ja és azt írtad, hogy holnap (vagyis ma) elmondod a szüleidnek. Milyen lehet nekik karácsony másnapján a hír: Anyu... terhes vagyok...

De szólj a szüleidnek minél előbb mindenképpen! Ők csak segíteni fognak neked (miután leszídtak, de a segítség fontosabb neked)

2009. dec. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 A kérdező kommentje:

Ha kiszakadt az óvszer, csak akkor vettétek észre, mikor a barátod már elélvezett?Igen akkor o_o

Nem szedsz tablettát? nem

Csak egy tesztet csináltatok? kettöt csináltunk

Kimaradt a menstruációd? kimaradt igen .

Mióta nem jött meg? 8 napja

Mikor volt ez az egész? 4 hete

mi óta járunk?! 1 éve

2009. dec. 25. 02:31
 35/50 anonim ***** válasza:
24%

Figyelj! Sokan itt nagyon felháborodnak, hogy miért nem védekeztetek, miért kellett szexelni, stb. Előítéletesen viselkednek, holott nem is tudják, mi történt. Egyébként meg mióta világ a világ, mindig is voltak, akik tizenévesen már szexeltek, nem tudom, ezen miért kell felháborodni. Az inkább felháborító, hogy a tinik nagy része abszolút nincs felvilágosítva.

Hogy mit hoz a jövő, azt nem tudhatjuk. Igen, egy hibát elkövettetek: nem azonnal cselekedtetek. Sajnos ez az egyetlen hiba elg volt ahhoz hogy meglegyen a baj. :S

Az abortuszról: nem szép dolog, de ebben az időszakban ami benned van, az még messze nem tekinthető kifejlett embernek, csak egy öntudatlan kezdemén. Még egyelőre. Aki ebben a stádiumban gyilkosságnak nevezi az abortuszt, aszerint az önkielégítés egyenesen tömeggyilkosság? Hisz több ezer életképes spermiumot űzök a biztos halálba. A helyzet lb ugyanaz. Szóval most még csak egy kezdemény, egy szövetcsomó van csak benned, ha netán abortusz lesz belőle, ne úgy tekints magadra mint egy gazemberre, nem vetettél véget senki életének, sőt, még a magadét és a pasidét meg is mentetted.


Ja, és bocs azért a kérdésért hogy járunk-e, csak nagyon szimpi vagy. :$

2009. dec. 25. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 A kérdező kommentje:
semmi baj vanilyen ^^.
2009. dec. 25. 02:48
 37/50 anonim ***** válasza:
66%
hat mar engedje meg a világ.. elég extrém, ha vki 14 évesen már szexel. és h nem védekezik, az meg egyenesen a hibák hibája. mert ez is tekinhető nem védekezésnek, mivel hiába volt ott a gumi, elszakadt, van sürgősségi fogamzásgátlás, az pedig a 72 oras tabi.
2009. dec. 25. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
Elmondtad a szüleidnek?
2009. dec. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 A kérdező kommentje:
el =/
2009. dec. 26. 20:17
 40/50 anonim ***** válasza:
Mit mondtak? Mi a reakciójuk? Mi lesz?
2009. dec. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!