Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 éves lány vagyok véletlenűl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves lány vagyok véletlenűl teherbe estem a teszt pozitív . Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
a szüleim nem tudhatják meg mert azon nyomba eltiltják a barátom :S:S Abortuszt nem szeretnék :S Hogyan tovább ??
2009. dec. 24. 02:43
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:
rendben holnap megmondom nekik ... köszi a segítséget !
2009. dec. 24. 13:51
 22/50 anonim ***** válasza:
51%
ja, és véletlenül nem lehet teherbeesni. nem védekeztél?? :S
2009. dec. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 A kérdező kommentje:
kiszakadt az óvszer
2009. dec. 24. 15:39
 24/50 anonim ***** válasza:
rögtön elkellet volna menni 72 órás tablettát venni =/
2009. dec. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 A kérdező kommentje:
nincs pénzem minvegyek ?
2009. dec. 24. 16:36
 26/50 anonim ***** válasza:
80%

pff nincs penzem min vagyek na ez jo,

hat ha elmondtad volna egybol a szuleidnek hogy mi tortent > kiszakadt az ovszer (ezt ele lehet adni ugyis, hogy legalbb vedekezni probaltunk es tisztaba vagytok mindennel, [ha tisztaba vagytok] stb.) es biztos egybol kerult volna penz esemeny utanira biztos kevesbe lettek volna duhosek, mint hogy most eloalsz 14 evesen, hogy bocsi nem mertem szolni es most terhes vagyok!

Vagy ha semmikepp nem szolsz akkor a baratod es te kolcsonkertek haveroktol 5000 nem akkora penz hogy ne tudjatok majd megadni es vesztek esemenyutani ugyebar....


Na ezert nem kell 14 evesen olyannak ilyeneket csinali! De itt nem a kor a baj mert csinlahat ilyent 14evesen is ha megtudja gondolni az ember, hogy ha baj van mit kell csinalni!


Bocs ha durva voltam de igy gondolom!

2009. dec. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
7%
Nem akarsz járni velem? :$
2009. dec. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:

Remélem mire ezt olvasod megoldódik ez a probléma a szülőkkel, mert sajnos nélkülük nme fog menni... 18 alatt kötelező a szülő aláirása abortusz előtt...

Sőt mondok jobbat nekd, ha azonnal elmentek a dokihoz, akkor még fizetned sem kellett volna a tabiért, mert fiatalkoró vagy...(nem a tapasztalat, csak egészségügy...) Amugy mégis milyen megoldásra vagy tanácsra gondoltál, amit a szülők nem tudnak meg?? Ha ilyet nme tudtok otthon megbeszélni, akkor hogyam várod el a segitséget egy esetleg megszületendő baba ügyében?csak szegény bébit sajnálom ő tényleg nem tehet semmiről...:S

2009. dec. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
89%
Utolsó vagyok még mindig, és ne haragudj érte, de 14 évesen nem az iskolában kellene még ülnöd? a jövőd sincs megalapozva, és te nme tudod még eldönteni mi a jó neked hiába gonolod, hogy igen... (16 voltam, mikor együtt voltam először a párommal... és még most isugy gondolom, hogy elkapkodtam, és ha ujra kezdhetném nme mennék a kiváncsiság után... mert egy egészséges kiváncsiság mindenkibe benne van, de ez messze nme azt jlenti, hogy érett vagy a szexre(még az életre se nagyon...)))
2009. dec. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim válasza:
16%

A cigányok már csak ilyenek...

Jöhet a lepontozás...

2009. dec. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!