Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a sikeres nőktől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a sikeres nőktől félnek a férfiak?

Figyelt kérdés

Anyukám sokáig töltött be vezetői pozíciót egy nagyobb cégnél, egyedüli nőként. Mindig határozott volt és ambícíózus, igazi karrierista. És valahogy egyedül maradt... sem apukám, sem más férfiak nincsenek mellette. Ez engem tudat alatt beprogramozott rá, hogy sikeres,határozott nő=magány. Van egy terület, amelyen érzem, hogy sikeres tudnék lenni, de félek, hogy a barátomat és más férfiakat is visszariasztanék vele. Így viszont elégedetlen és kicsit üres vagyok, hogy nem tudom megmutatni a bennem rejlő potenciált.

Létezhet, hogy vannak olyanok, akik egy határozott, sikeres nőtől nem riadnak vissza? Létezhet, hogy egy ilyen nőnek példás családi élete legyen?



2013. nov. 13. 20:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező (#9) nem tudom, engem egyáltalán nem zavar férfiként, hogy épp a párom keres jobban. Azt látom benne leginkább, hogy megéri, hogy az elmúlt tizenévben fektettünk közösen az ő tanulásába, jön az eredmény a családi kasszába...
2013. nov. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
52%
Nem a keresettel van gond, sőt nem is azzal, hogy sikeres vagy. A gond az, hogy ha ez a teljes magánéletedre is jellemző, akkor a pasi feleslegesnek érzi magát melletted... Értsd, te vered be a szöget a képnek, lecsiszolod az ajtó alját, ha szorul mert új és vastagabb szőnyeget vettetek stb... :D
2013. nov. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A sikeres nőknél sikeresebb férfiak nem.
2013. nov. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem felnek a sikeres noktol.

Az viszont taszito, ha otthon is mindenben iranyitani akar vagy ha ez a ferfi karrierjet akadalyozza a fejlodesben-pl. olyan a no munkarendje, hogy alig marad idejuk egymasra.

2013. nov. 14. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!