Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti tudtok ilyen? Egy esküvőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti tudtok ilyen? Egy esküvőn valaki sikeres túlöltözte (szándékosan vagy véletlenül) a menyasszonyt? Hogy végződött?

Figyelt kérdés
2013. márc. 29. 17:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Közös magyar nyelvtan tanulással.
2013. márc. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%

Vannak nők akiket nem nehéz túlöltözni még a saját esküvőjén se.

Én is voltam olyan esküvőn ahol minden magára valamit adó nő sokkal jobban nézett ki mint a menyasszony.

Attól mert valaki proli még a másiknak nem kell pokrócba csavarnia magát, hogy nehogy véletlenül túl öltözze.

2013. márc. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Hogy végződőt, összeházasodtak és boldogan élnek míg meg nem hallnak pont mint ha nem öltötték volna túl.
2013. márc. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%
A nővérem esküvőjén a testvérem ex-csaja fehér szoknyás kosztümben jelent meg, lila toppal. Hát mit mondjak, én nem vettem volna fel. De egyébként semmi nem történt... Ha az enyémre jön így, lehet hazaküldöm átöltözni, de nővérem nem az a fajta :D
2013. márc. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%
Amíg valakinek ez a legnagyobb problémája az esküvővel kapcsolatba, addig ne is csodálkozzunk, hogy ennyi válás van.
2013. márc. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
24%
Hát elég gyerekes és ízléstelen bosszú ez az ex részéről.Azzal,hogy a nővéred nem reagált rá,nem csinált jelenetet,az ex vált nevetségessé.A végén már biztosan nem érezte túl jól magát.
2013. márc. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
De minek hívtok meg olyan embert az esküvőre akik nem veletek örülnek. Exet az esküvőre, minek?
2013. márc. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ex anyosom hofeherben jelent meg epp csak fatyol nem volt rajta.

Az egesz csalad jokat rohogott rajta mert lepten nyomon kivette a csokrot a kezembol es karolta a kisfiat .

Nem bosszantott nagyon piti es nevetseges volt a dolog kicsit sajnaltam is .

2013. márc. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ex nem a nővéremé volt, hanem a másik tesóm (most már) ex-barátnője. akkor még együtt voltak, szóval végülis a nővérem sógornő jelöltje volt...
2013. márc. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
32%

Tudok ilyen! Igen,én,sikeresen túlöltöztem az unokatesóm esküvőjén,szándékosan. Tűzpiros ruha,hátul kivágva,egész fenékig,kicsit uszályos hátul,elől meg jó mélyen dekoltált.Tűsarkúval.Meg botránkoztattam mindenkit és ami a legfontosabb,megmutattam,hogy nincs igaza az unokatesómnak.

Amikor megkérdeztem van e kikötése a vendégek ruhájával szemben? ,azt válaszolta nincs,mert azon a napon senki sem tud csinosabb lenni mint Ő és semmi nem fogja tudni elvonni a figyelmet róla,persze lekezelően és szemmozdulattal rám értette.

Hogy végződött?hát,rosszul éreztem magam,mer nem akartam ennyire megbántani,de legalább magába szállt egy kicsit,bánom is meg nem is a dolgot.2 éve nem beszélünk egymással,csak az anyja néha ezt azt elmond

2013. márc. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!